Kategoria: Porady i wskazówki

Nie masz pomysłu na urządzenie wnętrza swojego domu? Chcesz zaaranżować przestrzeń tak, by była funkcjonalna a zarazem cieszyła oko domowników i gości? Możesz na nas liczyć! Architekci internetowego sklepu meblowego MEBLINE z przyjemnością zaprojektują pokój, kawalerkę, kuchnię, salon a nawet całe mieszkanie!

Wybierz pomieszczenie, które potrzebuje zmiany i o dogodnej dla siebie godzinie wyślij nam kilka niezbędnych informacji. Bez obaw! Wszystko zrobimy za Ciebie! Potrzebne nam będą wymiary aranżowanej powierzchni. Projekt architektoniczny, rzut dewelopera, odręczny rysunek – każda forma jest dla nas w porządku. Super, jeśli udostępnisz nam zdjęcia obrazujące wnętrze w Twoim wymarzonym stylu. Resztę zostaw nam :)

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy cały wachlarz ofert – począwszy od projektu wnętrza 2D, poprzez dobór mebli, listę zakupów, makietę produktów aż do projektu koncepcyjnego 3D uwzględniającego widok zaaranżowanego pomieszczenia.

Jak urządzić funkcjonalną kawalerkę?

Zaprojektowanie praktycznej kawalerki może być trudne dla osób, które robią to po raz pierwszy. I nic w tym dziwnego! Bez dokładnego rozplanowania poszczególnych elementów można zagracić mieszkanie i sprawić, ze przytłoczy nas ilość posiadanych przedmiotów. Niezmiernie ważnym elementem jest precyzyjne wymierzenie mieszkania i zadecydowanie o meblach, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania. W tak kompaktowym wnętrzu kluczowym wydaje się podział na strefy przeznaczone do wykorzystania jako sypialnia i salon, niejednokrotnie połączony z kuchnią.

Mamy przyjemność przedstawić Wam kawalerkę zaprojektowaną przez nasz zespół. Wierzymy, że nasza koncepcja znajdzie uznanie w Waszych oczach!

Już pierwszy spojrzenie pozwala dostrzec, że poszczególne elementy dobrano tak, by zostawić jak najwięcej otwartej przestrzeni. Małe mieszkanie nie musi kojarzyć się z niewielką powierzchnią. Podstawową zasadą doboru mebli do kawalerki jest ich kompaktowy rozmiar oraz maksymalna funkcjonalność. W tej kawalerce zastosowano szereg bardzo praktycznych rozwiązań, w tym przestronną szafę przesuwną wkomponowaną we wnękę. Tuż obok szafy umiejscowiono rozkładaną sofę i praktyczne stoliki kawowe z miejscem do przechowywania rozmaitych drobiazgów.
Kanapa jest idealnym miejsce do relaksu i oglądania telewizora, umieszczonego na przeciwległej ścianie. Pod tv zawieszono praktyczną komodę RTV. Zastosowanie szafek wiszących to doskonały pomysł na wykorzystanie niewielkiego metrażu. W tak małej kawalerce wszelkie modele wiszące, tak szafki, jak i półki świetnie organizują przestrzeń.

Praktyczny aneks kuchenny nie imponuje rozmiarem, ale posiada w sobie wszystko, co niezbędne do komfortowego przygotowywania potraw. Niewielki stół z wysokimi hokerami w naturalny sposób oddziela kuchnię od salonu.

Kolaż mebli wykorzystanych do urządzenia kawalerki

Niezależnie od tego, czy urządzasz swoje mieszkanie czy planujesz metamorfozę wnętrza – nasi architekci służą pomocą! Usługi planowania i projektowania wnętrz to łatwy, wygodny i szybki sposób, by cieszyć się wymarzonym wnętrzem skrojonym na miarę Twoich potrzeb. Nie musisz obawiać się wielkich kosztów! Przed projektowaniem podajesz interesujący Cię budżet, a my dostosowujemy się do Twoich preferencji. Zobacz jakie to proste!