Kategoria: Porady i wskazówki

Aranżując małe wnętrze trzeba wykazać się odrobiną kreatywności, ale efekt końcowy w pełni zrekompensuje poświęcony czas i nakłady finansowe. Co ważne, nie trzeba dysponować zawrotnym budżetem, aby stworzyć niebanalny wystrój salonu, sypialni czy dowolnego pomieszczenia w domu.

Jak zaaranżować niewielkie mieszkanie i nie zbankrutować?

Na początek kilka wskazówek:

jeśli tylko to możliwe otwórzmy przestrzeń usuwając ścianę działową między kuchnią i salonem; wówczas wnętrze będzie optycznie przestronniejsze i jaśniejsze
w bardzo małych lub wąskich pomieszczeniach rozważmy zamontowanie dużego lustra lub dobrej jakości fototapety z widokiem na otwartą przestrzeń
w małych mieszkaniach sprawdzi się jasna, neutralna kolorystyka (biele, beże, szarości); żeby nie było monotonnie, można zaszaleć z kolorowymi dodatkami w postaci soczyście pomarańczowych poduch, wielobarwnych pledów i dywaników.

Sofa Calabria

Co z oczu, to z serca

Im mniej bibelotów pozostawimy na widoku, tym lepiej. Skrzętnie pochowajmy kosmetyki w łazience, drobne sprzęty AGD/RTV oraz okablowanie. Na przedpokoju sprawdzi się zamknięta szafa, w której można pochować odzież wierzchnią oraz obuwie.

Nowoczesne meble do małego salonu

Na małym metrażu sprawdzą się proste meble o geometrycznych kształtach i kompaktowych wymiarach. Meblościanka CALABRIA 10 to elegancki zestaw, w skład którego wchodzi m.in. komoda RTV, kwadratowe szafki do zawieszenia na ścianie oraz półki. Do wyboru mamy m.in. fronty białe i czarne na wysoki połysk, a także w kolorze złotego dębu. Idealnym dopełnieniem aranżacji będzie wygodna rozkładana sofa CALABRIA, wyposażona w praktyczny pojemnik na pościel.

Meblościanka Calabria 10

W nowoczesne meble do małych wnętrz zaopatrzysz się w sklepie internetowym Mebline.pl!