Kategoria: Porady i wskazówki

Gdzie te czasy, gdy po przyjściu do biura czekało nasze miejsce, a współpracownicy wesoło rozmawiali o minionym weekendzie? Tęsknimy za odrobiną normalności w tym zwariowanym okresie, ale na biurowe ploteczki musimy jeszcze chwile poczekać :) Tymczasem wielu z nas przeniosło swoją aktywność zawodową i prywatną do internetu i próbuje w domowych pieleszach wygospodarować przestrzeń w której będzie się pracowało najwygodniej i najproduktywniej.

Podstawa home office - biurko

Nie zawsze możemy pozwolić sobie na dowolność w aranżacji stanowiska pracy. Czasami musimy zadowolić się małym kącikiem wygospodarowanym w sypialni lub kuchni. Wybierając najlepsze miejsce na domowe biuro warto zadbać, by było ono jak najlepiej nasłonecznione i nie pozbawione dopływu świeżego powietrza. 

Wybór miejsca i mebli ma nieocenione znaczenie dla codziennego komfortu. Warto zadbać o dogodne miejsce do nauki i pracy stawiając na biurko spełniające wysokie wymagania pod każdym względem: zarówno funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Biurko Gappa

https://mebline.pl/4220-biurka/ga12-biurko-gappa

Biurko Werso

https://mebline.pl/4220-biurka/w8-biurko-werso

Mając na uwadze Państwa wygodę, internetowy sklep meblowy Mebline przygotował szeroki wybór biurek różnego typu, idealnych do pracy, w której wszystko będzie zawsze pod ręką. To doskonałe uzupełnienie zestawów mebli młodzieżowych i profesjonalnych mebli biurowych.

W naszej ofercie znajdziecie zarówno proste, minimalistyczne biurka, jak i te dostosowane do pracy z udziałem komputera. Waszej uwadze polecamy modele z praktycznymi szufladami, półkami i różnorakimi schowkami, dzięki którym wszystko co niezbędne będzie zawsze pod ręką. Polecamy także biurka narożne, maksymalnie wykorzystujące każdy centymetr wolnej przestrzeni. 

Biurko Iwa

https://mebline.pl/4220-biurka/biurko-iw1-iwa-bialy-dab-zloty

Biurko Vado

https://mebline.pl/4220-biurka/e14-biurko-vado

Wszystkie biurka wykonano z wysokiej klasy materiałów, co daje gwarancję długoletniego, bezproblemowego użytkowania. Mnogość wzorów i wybarwień pozwoli Państwu dobrać biurko idealnie dostosowane do Waszych potrzeb.