Kategoria: Porady i wskazówki

W czasie obowiązkowej kwarantanny i ograniczeń związanych z przemieszczaniem się większość działań w naturalny sposób przeniosła się do internetu. W związku z powyższym faktem wiele osób zastanawia się jednak czy kupowanie mebli online jest bezpieczne? Czy odbierając przesyłkę można się zarazić? Jak zminimalizować kontakt zarówno z ludźmi, jak i z otoczeniem? Spróbujemy odpowiedzieć na kilka najważniejszych pytań, które w ostatnich dniach zadajecie na naszym facebookowym profilu.

Dostawa mebli a koronawirus

Raport Ministerstwa Cyfryzacji nie pozostawia żadnych złudzeń: w tym okresie zakupy mebli online są najwygodniejszą i najbezpieczniejszą metodą zaopatrywania się w różnego rodzaju dobra. Kupno wymarzonych mebli przez internet pozwala pozostać w czterech ścianach, więc apel skierowany do nas wszystkich: #zostańwdomu nabiera realnego kształtu.

Pamiętaj, że …

zakupy online i odbiór paczki od kierowcy jest znacznie bezpieczniejszy niż zakupy w sklepie. Ryzyko zarażenia koronawirusem jest kilkaset razy mniejsze

Sklep internetowy z bezpieczną dostawą mebli

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, iż większość obaw dotyczy nie samego procesu zakupowego, który nie zmienia się już od lat, a dostawy zamówienia. Dostarczenie mebli jest w pełni bezpieczne, należy tylko wziąć pod uwagę kilka podstawowych zasad bezpieczeństwa:

- za zakupy najlepiej zapłacić przelewem lub kartą w terminalu płatniczym. Unikajmy opcji gotówkowych

- dla zwiększenia bezpieczeństwa odstaw paczkę na kilka godzin zanim ją otworzysz. Możesz także wykonać tę czynność w rękawiczkach jednorazowych

- po odebraniu i rozpakowaniu mebli wynieś wszystkie opakowania i dokładnie umyj oraz zdezynfekuj ręce

W trakcie odbierania zamówienia istotne jest zachowanie dystansu, aby zminimalizować jakiekolwiek niebezpieczeństwo. To jednak dużo bezpieczniejsze niż zakupy robione w sklepie. Wszystkie zamówienia dostarczą nasi kierowcy, którzy wyposażeni są w żele antybakteryjne, zapas paliwa by nie zatrzymywać się na stacjach paliw, a po każdym wyjeździe wszystkie pojazdy dezynfekujemy.

Oświadczenie GIS-u wyraźnie wskazuje, ze prawdopodobieństwo przemieszczania się wirusa na paczkach jadących kilkanaście godzin jest wręcz znikome.

Bezpieczne zakupy mebli w Mebline.pl w czasie kwarantanny

Zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, by każdy etap realizacji zamówienia przebiegał w pełni bezpiecznie. Robimy wszystko co w naszej mocy, by nie odczuli Państwo niedogodności, a zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich jest dla nas sprawą priorytetową przy zakupie mebli w naszym sklepie internetowym.