Kategoria: Porady i wskazówki

Jeszcze nie tak dawno robienie zakupów przez internet wzbudzało mieszane uczucia. Obecnie, w dobie przyspieszonego rozkwitu rynku e-commerce moda na zakupy w sieci diametralnie zmieniła nasze przyzwyczajenia. Bez konieczności chodzenia po sklepach można w pełni wyposażyć mieszkanie, uzupełnić wystrój o nowe meble oraz dodatki.

Kupowanie mebli przez internet cieszy się coraz większą popularnością co najmniej z kilku powodów:

  • Jest szybkie i wygodne
  • Pozwala zaoszczędzić pieniądze
  • Oferuje znacznie bogatszy asortyment
  • I - co bardzo ważne - sprawdzony sklep meblowy online to gwarancja bezpieczeństwa zakupów oraz dostawy

Kupować bezpiecznie

Sklep internetowy Mebline.pl zapewnia kompleksową obsługę klienta na każdym etapie realizacji zamówienia – od wyboru mebli, aż po dostawę towaru pod wskazany adres. W każdym momencie klienci mogą liczyć na fachową pomoc pracowników sklepu. Wystarczy zadzwonić, napisać maila lub skorzystać z opcji czatu na stronie. Mebline.pl korzysta wyłącznie ze sprawdzonych systemów płatności online, zapewniając tym samym bezpieczeństwo transakcji. Sklep posiada w ofercie sprzedaż ratalną, która umożliwia wygodny i szybki zakup mebli na raty przez internet.

Mebline.pl gwarantuje przejrzyste warunki zwrotów i reklamacji. Każdy produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją. Kupując meble w sklepie internetowym Mebline.pl możesz zwrócić towar w ciągu 50 dni bez podania przyczyny.

Klienci korzystający z usług sklepu Mebline.pl mogą być pewni, że otrzymają towar najwyższej jakości, zgodny z opisem i bezpiecznie przetransportowany we wskazane miejsce. Zakupy w internetowym sklepie meblowym Mebline.pl to bezpieczeństwo i wygoda!