Kolekcja - WAJNERT

Kolekcja - WAJNERT

Wajnert meble

Historia firmy sięga do 1985, gdy Wiesław Wajnert z żoną Barbarą mieli wspaniałe marzenie, które dzięki ich pracowitości i niesamowitej wierze w sukces stało się rzeczywistością. Skromne początki w warsztacie rzemieślniczym zaowocowały powstaniem wielkiego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 600 osób!

Tak wspaniały rozwój nie byłby możliwy bez czynników będących od zawsze najlepszą wizytówką firmy Wajnert meble. Innowacyjne rozwiązania, wykorzystanie aktualnych trendów w branży meblarskiej oraz wieloletnie doświadczenie szlifowane przez liczne szkolenia i warsztaty zostały docenione przez klientów rodzimych i zagranicznych, a potwierdzone licznymi nagrodami, m.in. Diament Meblarstwa oraz Gazele Biznesu.

Wajnert meble to specjalista w zakresie produkcji mebli tapicerowanych, począwszy od narożników i tapicerowanych mebli modułowych, poprzez sofy i kanapy aż do foteli i puf. Dzięki różnorodności stylu, obfitości kolorystycznej i gabarytowej modele z powodzeniem mogą zostać wykorzystane zarówno w prywatnych mieszkaniach, jak i obiektach związanych z branżą HoReCa.

Kompleksowa oferta firmy przygotowana została z myślą o użytkownikach ceniących dobrą jakość, najlepsze tkaniny obecne na rynku, nietuzinkowe rozwiązania wnętrzarskie i komfort użytkowania. Wszystkie modele zostały zaprojektowane tak, by w trakcie ich użytkowania nieustająco odczuwać niezawodność, wygodę i cieszyć się pięknym wyglądem na długie lata bezproblemowego wykorzystywania. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji!