Opcje
Usuń parametry

Biurka

Meble w pokoju dziecka

Każdy uczeń potrzebuje praktycznego i funkcjonalnego biurka, które powinno mieścić się w jego pokoju. Biurko to podstawa młodzieżowego i dziecięcego pokoju, bo gdzie indziej ma odrabiać lekcje uczeń szkoły podstawowej, gimnazjum czy liceum? Wiemy jakiego biurka potrzebuje Twoja pociecha, ponieważ od lat zajmujemy się sprzedażą bezpiecznych i nowoczesnych mebli młodzieżowych i dziecięcych. Nowoczesne biurka dla dzieci i młodzieży to nie tylko białe biurka w ciekawej formie, ale przede wszystkim świetnie rozwiązane meble pod względem praktycznym i funkcjonalnym. Coraz więcej osób poszukuje czegoś, co będzie służyć przez długie lata i spełniać swoje funkcje w stu procentach. Biurko powinno być odpowiednio wysokie, obszerne, z pojemnymi szufladami na przyrządy do pisania, ustawione w dobrze oświetlonym miejscu w pokoju.

Biurka specjalnie dedykowane dla młodzieży mają nie tylko nowoczesną formę, ale i ciekawe, młodzieżowe kolory. W zależności od ilości miejsca, jaką mamy do zagospodarowania, możemy wybrać szersze lub węższe biurka, dłuższe lub krótsze. Ważne jest jednak to, by stworzyć dla dzieci przestrzeń odpowiednią do nauki i rozwijania hobby i zainteresowań. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są biurka narożne, które oszczędzają miejsce i zajmują niewiele miejsca, a przy tym są naprawdę dużym polem do pracy. Biurka narożne, jak sama nazwa wskazuje, są przeznaczone do stawiania w rogu pomieszczenia, stąd ich charakterystyczny kształt. Blat i nogi biurka są odpowiednio przycięte, co pozwala na stworzenie odpowiednich warunków pracy. Biurka narożne to także świetna propozycja do biura domowego, które nie jest wielkim pomieszczeniem, a miejsce do pracy jest w nim konieczne.

Na co zwrócić uwagę wybierając biurko do pokoju dziecięcego/młodzieżowego? Meble dziecięce są projektowane z przeznaczeniem dla najmłodszych. Lepiej więc postawić na uniwersalność w formie i wzorach, a także w użytych materiałach niż wymieniać po roku znienawidzone już biurko z bajkowymi postaciami. Dobre biuro do pokoju młodzieżowego/dziecięcego to biurko:

  • wykonane z materiałów dosyć odpornych na zadrapania, odbarwienia i inne
  • odpowiednio wysokie, szerokie, może być regulowane, co znacznie zwiększa jego możliwości powierzchniowe
  • z wygodnymi przegródkami, szufladami czy też bocznymi półkami, przestrzeń pod biurkiem można swobodnie zaplanować, by pomieścić tam potrzebne książki, podręczniki, dokumenty
  • dobrane stylem i wyglądem do reszty pokoju, z uwagi na to, że młodzieżowe pokoje raczej są oszczędne w meblach, to warto wybrać wszystkie w jednym stylu

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big