Opcje
Usuń parametry

Ławy i stoliki

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 45 z 119

Produkty

Ława RICA

DOSTAWA 0ZŁ
611 zł

Ława TRISTA

DOSTAWA 0ZŁ
915 zł

Ława STELLA

DOSTAWA 0ZŁ
365 zł

Ława PANDA

229 zł

Ława TESSA

144 zł

BJ8 Ława BJORN / OVIEDO

NOWOŚĆ
Wysyłka do 10 dni
270 zł

Ława SERENA

DOSTAWA 0ZŁ
881 zł

Ława LEO A

156 zł

DV10 Ława DENVER

NOWOŚĆDOSTAWA 0ZŁ
Wysyłka do 10 dni
399 zł
360 zł
-10%

Ława EPI

DOSTAWA 0ZŁ
338 zł

Ława TAXI

270 zł

Ława LOJA

DOSTAWA 0ZŁ
280 zł

Ława TAXI 2

284 zł
199 zł
-30%

Ława LIFTO

144 zł

Ława LISA BASIC

370 zł
222 zł
-40%

Ława CLEO

DOSTAWA 0ZŁ
253 zł

LD12 - Ława 60 LIDO

Wysyłka do 10 dni
100 zł

Ława LISA D

DOSTAWA 0ZŁ
270 zł

Ława TUTTI

185 zł
Strona 1 z 3

Stolik kawowy - stylowy i funkcjonalny

Kawa na ławę! To powiedzenie oznacza przede wszystkim jedno: w każdym polskim domu ława to niezbędny element podstawowego wyposażenia. Wszyscy potrzebują przecież niewielkiego stolika, który będzie spełniał swoje funkcje w czasie odwiedzin gości i w innych okolicznościach. Utarło się już, że ławy nie należą do najpiękniejszego rodzaju mebli. Nic bardziej mylnego! Obecne trendy pozwalają na naprawdę wiele, dlatego też dzisiejsze ławy to bardzo nowoczesne i stylowe meble. Do czego może przydać się ława? To bardzo podręczny i funkcjonalny mebel. Postawisz na niej przekąski na czas oglądania filmu, napoje, położysz gazetę czy książkę. Nie bez powodu ławy często noszą drugą nazwę - stoliki kawowe. Ławę stawia się zazwyczaj przed kanapą czy kompletem wypoczynkowym, gdyż stanowi ona dopełnienie takiego zestawienia. Warto pomyśleć o dopasowaniu jej do stylu pozostałych mebli, ponieważ jest to jedna z niewielu części wyposażenia, które można dokupić całkowicie osobno. To idealny mebel do salonu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tradycyjne ławy nie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Czasem wnętrza są na tyle nowoczesne, że potrzebują innowacyjnych rozwiązań i ultranowoczesnych mebli oraz dodatków. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i oferujemy ławy z lekkich i ciekawych materiałów, na przykład ławy szklane. Szkło, z którego wykonane są takie ławy, zostało odpowiednio przystosowane, jest grube i odporne na zadrapania czy zniszczenie. Nie zbije się tak łatwo jak zwykła szklana szyba. Warto jednak pamiętać, że należy na takiej ławie utrzymać porządek, zakurzone szkło odbiera uroku najładniejszemu meblowi.

Popularnym rodzajem ław są ławy rozkładane. Mają one jeszcze dodatkową funkcję - często można sobie swobodnie dostosować ich wysokość, dzięki temu w wielu domach z powodu braku miejsca pełnią funkcję stołu jadalnego. Rozkładana ława daje dużo możliwości i może pomieścić naprawdę ogrom gości i domowników. Być może jest trochę ciasna, ale nie ma co przesadzać. Zdajemy sobie sprawę, że funkcjonalność to bardzo ważna zaleta ław dostępnych w naszej ofercie. Dzięki temu, że ławy są względnie tanie, a ich wybór jest naprawdę duży, to można wybrać model prawie idealny i pasujący do całego domu. Dopasowanie stylowe wszystkich pomieszczeń w danym domu jest bardzo ważne, bo pozwala zachować spójny charakter wszystkich pomieszczeń. Ława, mimo że wielu chciałoby ją zniszczyć i zakłócić jej występowanie nawet w najbardziej stylowych wnętrzach, to wydaje się, że wiedzie prawdziwy prym na salonach.

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big