Witamy Państwa w naszym sklepie meblowym!

Sklep MEBLINE to idealne miejsce, dla wszystkich, którzy cenią sobie udane zakupy bez wychodzenia z domu. Oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment mebli wysokiej klasy, które charakteryzują się nowoczesną linią wzorniczą i doskonałą jakością wykonania.

Sklep powstał kilka lat temu, jako odpowiedź na potrzeby nowoczesnego konsumenta, który oczekuje pełnej swobody i komfortu zakupu, a także wysokiej jakości produktów, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnych cen. Dzięki naszej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu realizację wszystkich tych założeń.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli Państwu znaleźć odpowiednie produkty zarówno do każdego pomieszczenia w domu jak również do biura. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich propozycji, które przedstawiamy na stronie.

Znajdą tu Państwo pełne opisy i zdjęcia produktów, które umożliwią zapoznanie się z szeroką gamą oferowanych przez nas mebli, ich wymiarami, dostępnymi wybarwieniami, możliwymi zestawieniami elementów oraz ich cenami.

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo coś dla siebie!

O Nas Mebline

Od samego początku pragniemy dzielić się naszymi sukcesami ze środowiskiem, w którym pracujemy.

Jesteśmy przekonani, że wspieranie okolicznych aktywności ma niebagatelny wpływ na jakość i funkcjonowanie naszej firmy.

Z przyjemnością uczestniczymy w różnych inicjatywach pozabiznesowych, oto niektóre z nich:

Drużyna piłkarska WKS Prosna Wieruszów

Drużyna piłkarska WKS Prosna Wieruszów

Wicemistrz Polski w skoku w dal Andrzej Kuch

Wicemistrz Polski w skoku w dal - Andrzej Kuch

Wieruszowski klub kolarski

Wieruszowski klub kolarski

WKS Prosna Wieruszów sekcja siatkówki

WKS Prosna Wieruszów - sekcja siatkówki