Kategoria: Nowości i premiery

Wiosna to dobry czas na dokładne porządki i remont swojego ukochanego gniazdka. Pogoda za oknem spłatała nam figla, ale kalendarz nie może się mylić – pierwszy dzień wiosny już za nami. Przyroda budzi się do życia, ciepłe promienie słoneczne oświetlają pomieszczenia a poziom energii wzrasta wprost proporcjonalnie do wydłużającego się dnia. 

Nowa pora roku to doskonały czas, by odświeżyć wnętrze. Zima to zazwyczaj czas chomikowania różnych zbędnych przedmiotów. Wiosną pragniemy pozbyć się wszystkiego co stare i zagraca przestrzeń i stworzyć miejsce, w którym odpoczynek będzie prawdziwą przyjemnością. Z tej okazji uruchomiliśmy specjalny kod rabatowy hello10 i oferujemy aż 10% zniżki na bestsellerowe meble z kolekcji GIB. Taką wiosnę to my rozumiemy ;)

Meble INES

System mebli INES składa się z wielu praktycznych elementów, za pomocą których stworzysz zestaw do salonu odpowiadający Twoim preferencjom i posiadanemu metrażowi. Pojemne regały i funkcjonalne komody pozwolą uporządkować przestrzeń, a przestronna szafa i wyjątkowo wygodne łóżko zorganizują niebanalną sypialnię, w której każda godzina będzie czasem niezbędnego wyciszenia.

Na uwagę zasługuje piękne wybarwienie Dąb Aristan. To dekor święcący prawdziwe triumfy na minionych targach Meble Polska. Ociepla wnętrze i nadaje mu wyjątkowego charakteru!

Meble Ines 9

https://mebline.pl/4839-meble-ines/meble-ines/meble-systemowe-do-salonu-ines-9

Meble CALABRIA

System Calabria to nowoczesna meblościanka pokojowa, w której możliwe jest dowolne łączenie elementów i skonfigurowanie wymarzonego zestawu mebli. W zależności od wybranej opcji kolorystycznej fronty są matowe lub połyskujące. Całość cechuje prosty i funkcjonalny design idealnie pasujący do salonu lub pokoju dziennego.

Meble Calabria 32

https://mebline.pl/4463-nowoczesne-meble-do-salonu/mebloscianka-calabria-32

Meble IWA

Dzięki prostemu stylowi i uniwersalnemu wzornictwu meble IWA zyskały niesamowitą popularność i stały się prawdziwym bestsellerem w naszej ofercie. Subtelna kolorystyka wprowadza do wnętrza wspaniałą atmosferę pełną ciepła i przytulności.

Meble Iwa 1

https://mebline.pl/4814-meble-iwa/zestaw-mebli-systemowych-iwa-1-bialy-dab-zloty

Jeszcze więcej modeli w bardzo korzystnych cenach znajdziesz na naszej stronie, zapraszamy!