Kategoria: Nowości i premiery

Targi M.O.W - die Messe fürs Möbelbusines to rokroczne wydarzenie przyciągające zarówno stałych, sprawdzonych dostawców jak i nowych producentów charakteryzujących się innowacyjnym podejściem do aranżacji wnętrz.

MOW prezentuje aktualne, najlepiej sprzedające się produkty do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych i obiektów hotelarskich. Podczas wydarzenia możesz obejrzeć: meble pokojowe, meble tapicerowane, jadalnie, stoły i krzesła, indywidualne projekty, meble dla dzieci i młodzieży, meble z litego drewna, meble łazienkowe, biurowe, akcesoria domowe, kuchenne i projekty specjalne.

Niezmiernie cieszymy się z faktu, że targi M.O.W. 2021 mogły odbyć się w tradycyjnej formule! Tegoroczne edycja skupiła się na nowych produktach i koncepcjach marketingowych, formatach cyfrowych i networkingu, gdyż czasy pandemii wymusiły przeniesienie części handlu do internetu. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy krótką relację z tej fantastycznej imprezy! Cieszymy się, że mogliśmy odwiedzić pełne inspiracji stoisko Helvetia Meble!