Kategoria: Nowości i premiery

W minionych latach niekwestionowaną palmę pierwszeństwa na rynku wnętrzarskim dzierżyły barwy monochromatyczne. Meble w kolorze czerni i bieli są uniwersalne i ponadczasowe, cechują się łatwością doboru dodatków i świetną ceną, przyjazną dla każdej kieszeni. Białe i czarne barwy nadal królują, ale pierwsze miejsce muszą dzielić z barwami nawiązującymi do koloru drewna. Spoglądając na ogólnoświatowy trend powrotu do natury i czerpania z niej sił witalnych nie może dziwić zwrócenie się w stronę barw, które zrodziła Matka Natura. Przecież nic tak nie uspokaja jak wyprawa do lasu i bliski kontakt z przyrodą.

Szafa BONO

Bez praktycznej szafy trudno wyobrazić sobie wnętrze współczesnego domu. W szafie chowamy wszystko, począwszy od odzienia wierzchniego a skończywszy na sprzęcie sportowym. Model BONO jest na wskroś uniwersalny – w środku znajdziemy 3 półki i aż dwa drążki na ubrania. To doskonały wybór jeśli posiadasz wiele trudnych do przechowywania garniturów lub koszul. Opcjonalny kontenerek w należytym porządku przechowa bieliznę osobistą i cenną biżuterię.

Szafa BONO występuje w wielu kolorach, a ta w odcieniu dąb złoty znakomicie współgra z sypialnią, i to niezależnie od tego, czy dysponujesz tradycyjnym czy nowoczesnym miejscem do odpoczynku.

Szafa BONO 180 Dąb złoty

Pojemna szafa do sypialni i garderoby

Meble młodzieżowe IWA

Biel i drewno to połączenie, które wygląda doskonale w każdym pomieszczeniu! Te stonowane barwy są wprost stworzone do pokoju młodzieżowego, gdzie mogą stanowić tło dla różnorakich bibelotów podkreślających zainteresowania głównego lokatora danego pomieszczenia Zestaw Iwa w kolorach biały / dąb zloty p

osiada w sobie wszelkie elementy, które możesz dowolnie miksować i uzyskać efekt z marzeń i pragnień nastoletniej pociechy.

Meble młodzieżowe IWA

Zestaw dla młodzieży - różne ustawienia

Meblościanka CALABRIA 36

Urządzasz salon ale nie znalazłeś meblościanki, która spełni Twoje oczekiwania? Z pomocą przychodzi zestaw mebli CALABRIA w ustawieniu nr 36. Jak widać mamy wiele pomysłów na niesamowite aranżacje z udziałem tego zestawu! Przepiękne połączenie koloru dąb z bielą z pewnością przypadnie do gustu zarówno domownikom, jak i gościom. Polecamy!

Meble w kolorze dąb zloty są odpowiedzią na potrzebę kontaktu z natura, przebywania w ciepłych, pogodnych wnętrzach umożliwiających swobodny wypoczynek, tak w samotności jak i w gronie rodziny i przyjaciół, dlatego szturmem podbiły wnętrza domów i serc wielu zadowolonych użytkowników. A Ty? Znajdziesz wśród naszych modeli ten wymarzony?