Kategoria: Nowości i premiery

Kolekcja mebli pokojowych VASINA cechuje się prostymi, bardzo geometrycznymi kształtami oraz wysublimowaną estetyką najnowszych trendów obecnych we wzornictwie.

Meble salonowe VASINA składają się z niewielu elementów, ale dzięki ich perfekcyjnemu wykonaniu i dopasowaniu poszczególnych brył, umożliwia stworzenie wielu zestawów idealnie pasujących do potrzeb użytkownika i cieszących oko wszystkich gości.

Stonowana kolorystyka Brandy Castello i gładkie fronty prezentują się świeżo i nowocześnie, a wydłużone nóżki nadają optycznej lekkości, co docenią zwłaszcza małe i nieustawne pomieszczenia.

Komoda VASINA

Na uwagę zasługuje fakt, iż kolekcja mebli do pokoju VASINA w swojej stylistyce nawiązuje do modeli retro, czyli mebli znanych z minionych czasów PRL. Takie meble charakteryzowały się prostotą designu, lekkością formy, kompaktowością oraz minimalizmem. Wszystkie te atrybuty, ale połączone ze świeżymi rozwiązaniami obecnymi we wzornictwie sprawiły, że kolekcja VASINA przez długi czas będzie cieszyć oko nienagannym wyglądem.

Funkcjonalna witryna

Przeszkolona witryna z uniwersalnym montowaniem (prawo / lewo) umożliwi przechowywanie coraz modniejszych kryształów, a ubogacenie jej o światła LED doda nowoczesności i przytulnego wyglądu.

Witryna VASINA

Komoda z mnóstwem miejsca do przechowywania

Praktyczna i pojemna komoda z drzwiczkami i szufladami oraz, nieco zapomniana, komoda z barkiem, świetnie zorganizują przestrzeń w salonie i umożliwią przechowanie wszystkiego co niezbędne w codziennym funkcjonowaniu.

 Komoda z barkiem VASINA

Stolik kawowy o nietuzinkowym kształcie, komoda, szafka RTV oraz witryna nawiązująca do popularnej niegdyś serwantki to doskonała baza do tworzenia wielu urozmaiconych aranżacji.

Ława VASINA

Po więcej wnętrzarskich inspiracji zapraszamy na Mebline.pl!