Kategoria: Nowości i premiery

Kolejna edycja Meble Polska już za nami! Poznańskie targi to jedno z najważniejszych spotkań branży meblowej w Europie, a jednocześnie to największa prezentacja oferty polskiego przemysłu meblowego na całym świecie.

Targi Meble Polska 2020 odbywały się w dniach 25-28.02.2020 w Poznaniu. W programie wydarzeń zaplanowano wystąpienia specjalistów, warsztaty i wystawy dostępne dla wszystkich zwiedzających. Dodatkową atrakcją były organizowane w tym samym czasie targi Home Decor 2020 dotyczące artykułów wyposażenia wnętrz, wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu - Arena Design 2020 oraz targi dekoracji i florystyki Special Days 2020.

W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 500 wystawców. I chociaż nie ma jeszcze oficjalnych statystyk podanych przez organizatora, to obserwując liczbę odwiedzających jesteśmy pewni, że kolejny rekord frekwencji został pobity, pomimo obaw związanych z bezpieczeństwem i zdrowiem. Swoją drogą warto nadmienić, że biuro organizatora zadbało i o tę kwestię, kładąc w tym roku szczególny nacisk na zachowanie porządku, higieny i bezpieczeństwa dla każdego wystawcy i odwiedzającego.

Wystawcom i zwiedzającym targi dają możliwość poznania najnowszych trendów obowiązujących w meblach mieszkaniowych, tak kompletów do salonu, jak i kuchennych czy łazienkowych. Oczywiście nie zabrakło mebli stworzonych z myślą o biurach, gabinetach użyteczności publicznej czy restauracjach i barach szybkiej obsługi, słowem dla każdego coś dobrego!

Tegoroczna edycja była dla nas wyjątkowa, gdyż po raz pierwszy wysłaliśmy tak liczną ekipę by żaden trend nie umknął naszej uwadze. Podzieleni na dwie grupy odwiedziliśmy targi we wtorek i czwartek i zgodnie stwierdziliśmy, że mimo najszczerszych chęci nie zobaczyliśmy wszystkiego! Chociaż nasze stopy dorobiły się kilku otarć, a serce wyrywało, by odwiedzić każde stoisko to ...nie dało rady! Teren targów jest naprawdę ogromny. Potężne przestrzenie, wielkie hale, długie korytarze i naprawdę piękne stoiska, przy których chciałoby się zatrzymać chociaż na moment. Dotknąć, zobaczyć, poczuć, zachwycić się... Jeśli jesteście pasjonatami wnętrz, a domowe metamorfozy śledzicie w tv z zapartym tchem warto tu być, jeśli zajmujecie się tym zawodowo – trzeba tu bywać!

Ogrom pięknych mebli i dodatków niejednokrotnie powodował przyspieszone bicie serca, a w głowie kołatała się myśl "przecież to takie proste, a tak efektowne – jak mogliśmy nie zauważyć możliwości, które daje dany mebel?"

Wróciliśmy przepełnieni pomysłami i chęciami do dalszej pracy. Z przyjemnością włączylibyśmy do naszej oferty katalogi wszystkich dostawców, ale ze względu na ograniczone pojemności musimy wybrać tylko kilku z nich. Przed nami czas wytężonej, ale i pięknej działalności. Mamy nadzieję, że już niebawem nasi Klienci zobaczą w ofercie meble z najnowszych kolekcji i podobnie jak my zachwycą się pięknym asortymentem pochodzącymi z rodzimej produkcji.

Kolejna edycja MEBLE POLSKA 2021 OD 23 DO 26 LUTEGO! My już rezerwujemy bilety, nie może zabraknąć i Ciebie!