Kategoria: Nowości i premiery

Meblościanka to zestaw kilku elementów meblowych dopasowanych do siebie zarówno stylistycznie, jak i kolorystycznie. Od kilku sezonów meblościanki są prawdziwymi królowymi wszystkich polskich mebli. I nic w tym dziwnego! Taki model jest praktyczny i tani, a dzięki różnorodnym gabarytom dopasujesz go zarówno do małych, jak i całkiem sporych mieszkań. Dodatkowo szeroki wybór kolorów ułatwia dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji, wszak nie zawsze można pomalować czy spersonalizować, zwłaszcza wynajmowane, mieszkanie.
Dość gadania! Poznajcie meblościanki najchętniej wybierane w całym 2019 roku, może wśród nich znajdziesz i swoją perełkę?

3. Meblościanka BLUES / SENUL

To najmłodszy model w naszym rankingu, a już zdobył uznanie w Waszych oczach! Modny kolor, świetna cena, uniwersalny design. To ucieleśnienie słów, że piękno tkwi w prostocie!

Meblościanka Blues sonoma

https://mebline.pl/4463-nowoczesne-meble-do-salonu/tania-mebloscianka-do-salonu-blues-senul-dab-sonoma

2. Meblościanka CALABRIA 1

Kompaktowy rozmiar, połyskujące fronty i minimalistyczne bryły, to główne atuty prezentowanego kompletu!

Meblościanka Calabrini Biały połysk

https://mebline.pl/4463-nowoczesne-meble-do-salonu/mebloscianka-calabria-1

1. Meblościanka FIESTA

Niekwestionowana królowa już od kilku sezonów - stylowa i kompaktowa meblościanka FIESTA - to właśnie ten model wybieraliście w zeszłym roku najchętniej!

Meblościanka Salsa Bialy

https://mebline.pl/4672-meble-w-promocji/biala-mebloscianka-fiesta-do-pokoju

Nie znalazłeś modelu, który trafił w Twój gust? Nic straconego! Mamy o wiele więcej meblościanek w różnych stylach. Zapraszamy! :)