Kategoria: Nowości i premiery

Meblościanka to zestaw kilku elementów meblowych dopasowanych do siebie zarówno stylistycznie, jak i kolorystycznie. Od kilku sezonów meblościanki są prawdziwymi królowymi wszystkich polskich mebli. I nic w tym dziwnego! Taki model jest praktyczny i tani, a dzięki różnorodnym gabarytom dopasujesz go zarówno do małych, jak i całkiem sporych mieszkań. Dodatkowo szeroki wybór kolorów ułatwia dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji, wszak nie zawsze można pomalować czy spersonalizować, zwłaszcza wynajmowane, mieszkanie.
Dość gadania! Poznajcie meblościanki najchętniej wybierane w całym 2019 roku, może wśród nich znajdziesz i swoją perełkę?

3. Meblościanka BLUES / SENUL

To najmłodszy model w naszym rankingu, a już zdobył uznanie w Waszych oczach! Modny kolor, świetna cena, uniwersalny design. To ucieleśnienie słów, że piękno tkwi w prostocie!

Meblościanka Blues sonoma

2. Meblościanka CALABRIA 1

Kompaktowy rozmiar, połyskujące fronty i minimalistyczne bryły, to główne atuty prezentowanego kompletu!

Meblościanka Calabrini Biały połysk

1. Meblościanka FIESTA

Niekwestionowana królowa już od kilku sezonów - stylowa i kompaktowa meblościanka FIESTA - to właśnie ten model wybieraliście w zeszłym roku najchętniej!

Meblościanka Salsa Bialy

Dziękujemy za Wasze zaufanie! Mamy nadzieję, że w następnym roku spotkamy się ponownie w najlepszym internetowym sklepie meblowym www.mebline.pl. Do zobaczenia! :)