Kategoria: Nowości i premiery

Współcześnie, kiedy na wszystko brakuje nam czasu i jesteśmy ciągle zabiegani, domowa strefa wypoczynku pełni rolę ostoi, w której wraz z najbliższymi szukamy wytchnienia po ciężkim dniu w pracy. Aranżując tego rodzaju przestrzeń, warto pamiętać o kilku kwestiach.

Komfortowo i funkcjonalnie

Urządzając strefę wypoczynku powinniśmy wziąć pod uwagę nie tylko metraż pomieszczenia, ale także indywidualne potrzeby domowników. Ważną rolę odgrywają proporcje. Wieloosobowy narożnik może przytłoczyć małe wnętrze, natomiast jeśli mamy do dyspozycji dużą otwartą przestrzeń sprawdzi się wyśmienicie. Do przestronnych salonów proponujemy narożną kanapę VACO w komplecie z fotelem w tym samym kolorze. Przystawiając do fotela podnóżek i lampę podłogową w prosty sposób wyczarujemy przytulny kącik do czytania.

Zestaw VACO

W pokoju dziennym, a także w sypialni lub pokoju dziecięcym świetnie będzie się prezentować fotel TWIST przypominający formą klasyczny szezlong. Model ten sprawdzi się zarówno w dużym, jak i małym salonie. Może być potraktowany jako uzupełnienie kompletu wypoczynkowego.

Moc koloru

Narożnik VACO oraz fotel Twist dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych (tkanina French). Elegancka butelkowa zieleń będzie fantastycznie współgrać z zasłonami w tym samym odcieniu. Sofę można udekorować musztardowymi poduszkami oraz ręcznie wykonanym pledem. Błękit lub granat dopełnią wystrój w stylu śródziemnomorskim, natomiast klasyczna czerń oraz biel to dobry wybór, gdy zależy nam na zaaranżowaniu minimalistycznej przestrzeni.

Szeroki wybór kompletów wypoczynkowych, a także stolików kawowych znaleźć można w sklepie internetowym Mebline.pl.