Kolekcja - HELVETIA

Kolekcja Helvetia
Kolekcja Helvetia Alaxy Beta
Kolekcja Helvetia Alfa Beta
Kolekcja Helvetia Baros Bota
Kolekcja Helvetia Hektor Move
Kolekcja Helvetia Irsten Beta
Kolekcja Helvetia Tampa Talina

Helvetia Meble to jeden z największych producentów mebli w Polsce. Od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji zestawów do sypialni: szaf, komód, łóżek, szafek nocnych, jak również mebli do salonu czy meblościanek.

Ciekawy i nowoczesny design w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że meble Helvetia cieszą się uznaniem zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Największymi atutami firmy są najnowsze technologie, wysoko wykwalifikowana załoga i materiały użyte w procesie produkcji.

Wieloelementowe meble Helvetia doskonale sprawdza się w każdym mieszkaniu, gdyż w spójny sposób łącza w sobie nowoczesność, funkcjonalność i piękny wygląd. Ponadczasowe kształty, praktyczne rozwiązania i najmodniejsze kolory tworzą efektowną całość, która zachwyci zarówno domowników, jak i wszystkich gości.

Cechą charakterystyczną prezentowanej kolekcji jest prosta forma z perfekcyjnym wykończeniem wszystkich detali i niebanalne połączenia kolorystyczne idealnie odpowiadające najnowszym trendom obecnym we wzornictwie.

Większość kolekcji zdominowana jest przez meble w jasnej barwie, co doskonale odpowiada współczesnemu designowi. Prosta forma mebli pozwala na nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni, a ich bogaty wybór daje szeroki wybór różnych układów w jadalni czy też pokoju dziennym.

Wśród propozycji znajdziesz łóżka i sypialnie, komody, szafy przesuwne i eleganckie meblościanki, pozwalające na stworzenie wymarzonej kreacji.

Wyposażenie powinno pełnić praktyczną funkcję i jednocześnie być dekoracją przestrzeni, dlatego w meblach Helvetia znajdziecie szereg innowacyjnych rozwiązań, m.in. hartowane szkło, wysokiej jakości folię membranową, i doskonałą równowagę pomiędzy elementami pełnymi i oszklonymi. Znakomitym uzupełnieniem całości jest energooszczędne, dyskretne oświetlenie LED umożliwiające dopasowanie wnętrza do okoliczności i Twojego nastroju.