Kolekcja - GIB MEBLE

Historia firmy GIB Meble swoimi korzeniami sięga aż do 1991r, gdy z miłości do pięknych wnętrz powstała fabryka produkująca meble nawiązujące do najnowocześniejszych trendów w meblarstwie europejskim. Wieloletnia obecność na rynku i wysoka jakość wykonania poszczególnych produktów sprawia, że GIB Meble postrzegany jest jako rzetelny i wiarygodny producent mebli dostosowanych do każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

W ofercie znajdziecie Państwo meble do sypialni, małe meblościanki, meble systemowe do salonu, praktyczne komody, nowoczesne meblościanki i stylowe meble wypoczynkowe w najniższych cenach. Bogactwo wzorów, kolorów oraz najwyższej jakości materiały dają użytkownikom praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.

Głównymi atutami prezentowanych kolekcji są niskie ceny połączone z wysoką jakością wykonania i dbałością o wszelkie detale. Najnowocześniejsze procesy produkcyjne i zaawansowana technologia sprawiają, że otrzymujecie produkt, który spełni wymagania zarówno technologiczne, jak i estetyczne. Wydajny sposób pakowania poszczególnych elementów sprawia, że złożenie i ustawienie mebli jest dziecinnie proste!

Producent mebli GIB kieruje swoją ofertę do osób, które cenią w meblach nie tylko elegancję i dobre wzornictwo, ale też wygodę i jakość, która zostaje na lata. Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją.