W związku z pracami serwisowymi mogą wystąpić problemy z linią telefoniczną. Przepraszamy za utrudnienia.

Materace 100x200

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 18 z 18

Wygodne łóżko w połączeniu z wysokiej jakości materacem zapewni zdrowy, nieprzerwany wypoczynek. W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można solidne materace bonelowe, sprężynowe kieszeniowe, piankowe, a także wielofunkcyjne modele nawierzchniowe o wymiarach 100x200 cm. Znajdą one zastosowanie w sypialni, pokoju gościnnym, dziecięcym lub młodzieżowym.

Materac 100x200 z płytą kokosową

Materace z płytą kokosową posiadają warstwę sprasowanego włókna kokosowego, wykazującego właściwości antybakteryjne. Dobrze pochłaniają wilgoć i zapewniają optymalną cyrkulację powietrza. Aby materac był bardzie elastyczny, stosuje się dodatek w postaci lateksu i/lub specjalnej pianki odpornej na odkształcenia.

Wygodne materace 100x200 kieszeniowe i bonelowe

E-sklep Mebline.pl oferuje modele z płytą kokosową i sprężynami typu bonel. Materace bonelowe 100x200 charakteryzują się wysoką wytrzymałością, dobrze dopasowują się do ciała śpiącego. Oferujemy modele bonelowe twarde lub średnio twarde posiadające właściwości hipoalergiczne.

Tanie materace 100x200

Piankowe, kieszeniowe, z płytą kokosową, twarde lub miękkie. Szukasz wysokiej jakości materaca o wymiarach 100x200? Zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego Mebline.pl i znajdź idealny model w przystępnej cenie. Prezentujemy produkty, które zapewnią Ci spokojny, nieprzerwany sen.