Kolekcja Vintage

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 4 z 4

Stół MEZZO

DOSTAWA 0ZŁ
1146 zł

Styl Vintage jest szczególnie popularny w naszym kraju - meble wykonane w jego duchu zapewniają uczucie komfortu, dzięki swojemu kobiecemu charakterowi i ozdobnym detalom. Również i my chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom klientów poszukującym mebli o takiej unikatowej osobowości - stąd nasza przepiękna i praktyczna kolekcja Vintage.

Meble vintage - dobry wybór

Obecne zainteresowanie klasycznym stylem mebli jest prawdopodobnie reakcją na bardzo prosty i na pierwszy rzut oka nowoczesny styl, jaki one ze sobą niosą. Każdy mebel dostępny w naszej kolekcji odzwierciedla nostalgiczny urok tamtych lat i jest zdecydowanie inspirowany stylem z przełomu wieków. Kluczowe cechy stylu mebli z przeszłości, w tych projektach vintage są nadal zachowane, choć styl vintage wyróżnia się od retro tym, iż zawiera w sobie równocześnie nieco więcej dodatków pasujących do życia w czasach modern.

Meble w stylu vintage mają w sobie wiele z kobiecego uroku. Wnoszą do wybranego wnętrza zabawny, bardzo lekki wygląd. Meble vintage zwykle kojarzone są z romantyczną paletą barw. Nic więc dziwnego, że propozycje z tej kolekcji naszego sklepu coraz częściej trafiają do wnętrz domów i są z dumą prezentowane w salonach, gabinetach czy jadalnia. Ich kobiecy charakter i ozdobne detale zapewniają poczucie komfortu w stylu vintage - a ten jest naprawdę czymś wyjątkowym!

Meble w stylu vintage powracają… w wielkim stylu!

Jeśli zatem chcą Państwo uszczknąć nieco dla siebie z tego wielkiego świata najpiękniejszych wnętrz, serdecznie zachęcamy do propozycji znajdujących się w naszej kolekcji vintage. Meble retro w nowoczesnych aranżacjach na pewno zachwycą wszystkich gości! Taka ponadczasowość i dobre wykonanie sprawia, że te meble nigdy się nie nudzą i będą cieszyć swoich właścicieli swoim urokiem i doskonałym stanem przez długie lata. Co więcej, im więcej czasu upłynie - tym więcej klasy i charakteru nabiorą, przez co będzie się miało z nich jeszcze więcej korzyści w aspekcie długoterminowym. Zapraszamy do przejrzenia kolekcji!

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big