Kolekcja Loft

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 15 z 15

Hoker VOLT

168 zł

Fotel ARTO

730 zł

Krzesło SUN

181 zł

Fotel DIXON

2122 zł

Fotel ELVIS

1307 zł

Fotel SCOT

764 zł

Fotel FELIX

1061 zł

Fotel MAJOR

721 zł

Stół ALMIR

DOSTAWA 0ZŁ
611 zł

Zestaw TANGO

DOSTAWA 0ZŁ
1171 zł

W naszym sklepie internetowym z meblami nie mogło zabraknąć niesamowicie popularnych dzisiaj mebli w stylu loft. Takie loftowe perełki potrafią jak żadne inne wnieść do wybranego wnętrza ponadczasowy i surowy charakter, obok którego po prostu nie da się przejść obojętnie.

Kolekcja loft - czym jest dokładnie?

Loft to nazwa nowoczesnego stylu miejskiego w aranżacji wnętrz, która charakteryzuje się dużą otwartością przestrzeni i elementami przemysłowymi w wystroju. W dzisiejszych czasach ten styl jest głównym trendem, który stał się niezwykle popularny zarówno w Stanach Zjednoczonych, skąd pochodzi, jak i w Europie. W Polsce meble loftowe najczęściej wybierane są przez kreatywnych, kochających wolność ludzi, którzy doceniają praktyczność, kreatywność i minimalizm.

Aby stworzyć wnętrza w stylu loft nie trzeba też nadwyrężać domowego budżetu. Loft to styl z minimalnym wykorzystaniem mebli. W zależności od typu loftu - może być bardzo nowoczesny lub antyczny - dobiera się do niego odpowiednie umeblowanie. Nasza kolekcja loft w pełni zaspokaja te potrzeby. W takiej podziemnej atmosferze mieszanka starej i nowej ery będzie wyglądać harmonijnie, zatem ma się wielką dowolność, jeśli chodzi o dobierane do tego wnętrza meble, co również odzwierciedla nasza bardzo szeroka propozycja.

Styl loftowy - to jest to!

Głównymi wymaganiami dla mebli w tym stylu są funkcjonalność i minimalizm. Na przykład, dostępne w naszej kolekcji krzesła w stylu loft są na kółkach, aby umożliwić swobodne poruszanie się po pomieszczeniu. Korzystając z takich przedmiotów, można w każdej chwili zwolnić dodatkowe miejsce, co jest wielkim walorem aranżacji w stylu loft. Jeśli chodzi o materiały, wszystkie używane w naszych propozycjach są bardzo wysokiej jakości, ale równocześnie utrzymane w tym niesamowicie charakterystycznym stylu.

Serdecznie zachęcamy zatem do bliższego zapoznania się z naszymi loftowymi propozycjami, ufając iż pośród nich znajdą Państwo dokładnie te, które w pełni odzwierciedlą obraną wizję idealnego domowego wnętrza. W razie potrzeby, służmy również pomocą - gdyż chcemy mieć pewność iż do Państwa domów trafią meble w 100% zgodne z oczekiwaniami. Państwa satysfakcja z naszej kolekcji loft jest nas najwyższym priorytetem!

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big