Ze względu na czas przedświąteczny termin dostawy może się nieznacznie wydłużyć.

Kolekcje do sypialni

Meble przeznaczone do sypialni powinny pozwolić każdemu z nas stworzyć sobie komfortowe warunki do snu oraz odpoczynku. Dzięki nim, mogą Państwo zaaranżować sypialnię zgodnie z własnymi preferencjami stylistycznymi i poczuć się w niej wygodnie oraz bezpiecznie.

MEBLINE oferuje Państwu szeroki wybór zestawów mebli do sypialni - z nami wyposażycie ją w kompletny sposób. Zestawy są nowoczesne, zgodne z najnowszymi trendami mody i niezwykle funkcjonalne. Sprawią, że sen będzie spokojny i luksusowy.

Państwa uwadze polecamy:

  • wygodne i szerokie łóżka z praktycznymi pojemnikami na pościel, dostępne w kilku rozmiarach dostarczane również z komfortowymi i ergonomicznymi materacami
  • materace wykonane z kokos, lateksu, wyposażone w sprężyny typu POCKET, gwarantujące luksusowy i zdrowy sen
  • doskonale zaprojektowane szafy, które pomieszczą wszystkie niezbędne ubrania i stanowić będą harmonijną dekorację z pozostałymi elementami aranżacji
  • stoliki nocne oraz komody dopasowane stylistycznie do pozostałych elementów zestawu

Wszystkie tanie meble dostępne są zarówno w kompletnych zestawach, jak i możliwe jest nabycie tylko wybranych przez Państwa elementów.

Gwarantujemy najniższe ceny i najwyższą jakość wykonania.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą na tanie meble tapicerowane, które w przypadku mniejszych mieszkań z powodzeniem zastąpią systemy dostępne w sypialni.