Kategoria: Wystrój wnętrz

Etapowi projektowania swojego pierwszego lokum zwykle towarzyszą niemałe emocje. Wreszcie możemy spełniać swoje wnętrzarskie marzenia! Ograniczać nas może jedynie budżet. Tymczasem da się zaaranżować stylowe i funkcjonalne wnętrze nie wydając przy tym fortuny. Gdzie czerpać inspiracje? Jak niedrogo urządzić przestrzeń dla singla? Oto kilka naszych propozycji!

Nowocześnie i z klimatem

Urządzając kawalerkę mamy do dyspozycji niewielką przestrzeń, w której musimy pomieścić wszystkie najpotrzebniejsze meble i sprzęty. Warto zatem wybierać modele o kompaktowych rozmiarach. W salonie przyda się elegancka meblościanka BLUES, na którą składa się witryna stojąca i wisząca, komoda RTV oraz półka do zawieszenia na ścianie. Zestaw dodatkowo wyposażono w efektowny system oświetlenia LED. W pozornie niefunkcjonalnych wnękach ściennych można zamontować dodatkowe półki, postawić regał lub komodę.

Meblościanka BLUES / SENUL beton

W małej łazience sprawdzą się białe lub czarne meble z frontami na wysoki połysk. Przykładem może być tutaj zestaw mebli łazienkowych DREAM, w skład którego wchodzi szafka z lustrem i pod umywalkę. W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można również akcesoria łazienkowe – umywalki, baterie i wiele więcej.

Łazienka DREAM Czarny połysk

Wskazówka: aby optycznie powiększyć łazienkę, wystarczy zamontować prysznic bez brodzika oddzielając go przezroczystą szybą. W niewielkim salonie świetnie będą się prezentować meble wykonane ze szkła lub plexi (m.in. szklana ława LOJA, transparentne krzesło MARTIN).

Krzesło MARTIN

Wnętrze z duszą

Nowoczesne, minimalistyczne mieszkanie stanowi doskonałe tło dla stylowych dodatków, które łatwo wyeksponujemy na przykład w podświetlonej witrynie. Aby przestrzeń zyskała na przytulności, wystarczy rozłożyć miękki dywanik, postawić świece na stoliku kawowym, a na honorowym miejscu w salonie zaprezentować egzotyczne pamiątki z podróży.

Komoda BAROS San remo

Szeroki wybór mebli i akcesoriów łazienkowych znaleźć można w sklepie internetowym Mebline.pl.