Kategoria: Wystrój wnętrz

Praktyczne regały pełnią kilka funkcji: pozwalają przechowywać i eksponować przedmioty, wypełniają wnęki, a nawet pełnią rolę ścianki działowej. Z uwagi na swą uniwersalność znajdują zastosowanie w wielu rodzajach wnętrz – bez względu na styl aranżacji czy metraż pomieszczenia.

Mały mebel do wielkich zadań

Są takie miejsca, w których regały są obowiązkowym elementem wyposażenia. Mowa między innymi o domowych biblioteczkach, biurach i gabinetach, gdzie potrzeba wiele półek do przechowywania książek i dokumentów.

Regały w salonie będą idealnym dopełnieniem nowoczesnego lub klasycznego wystroju. Można w nich wyeksponować ozdobne bibeloty, cenną porcelanę czy kolekcję płyt. W pokoju dziennym sprawdzi się model KAROL 1, który może równocześnie pełnić rolę ścianki oddzielającej strefę wypoczynkową od jadalni.

Regał Karol

https://mebline.pl/4198-regaly/nowoczesny-regal-karol-1-bialy

Uniwersalnym rozwiązaniem jest wąski i wysoki regał otwarty TENUS, który nie zajmie wiele miejsca, ale pomieści zaskakująco dużo cennych bibelotów.

Regał Tenus

Solidne regały do przechowywania

Klasyczne, designerskie, o finezyjnych kształtach – w sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można wiele modeli z półkami, szufladami, czy też efektownymi przeszkleniami. Solidne i pojemne regały sprawdzą się również w spiżarniach, warsztatach i wszelkiego rodzaju pracowniach rzemieślniczych. Mebline.pl oferuje regały stojące lub wiszące, wykonane z dobrej jakości materiałów, które posłużą przez wiele lat.