Kategoria: Wystrój wnętrz

Strefa wypoczynku to ta część salonu, która pełni ogromną rolę w codziennym życiu. Dobrze urządzona będzie służyć domownikom przez lata. Na co zwrócić uwagę wybierając meble wypoczynkowe do pokoju dziennego?

Jeśli nie dysponujemy osobną sypialnią, powinniśmy się zdecydować na model z funkcją spania. W ciągu dnia mebel ten będzie wygodnym miejscem do siedzenia, a wieczorem, po rozłożeniu, zamieni się w łóżko „sypialniane”.

Wielofunkcyjne wersalki

Wersalki w porównaniu z narożnikami i rozkładanymi sofami są zwykle nieco mniejsze, dlatego idealnie sprawdzają się w małych mieszkaniach, kawalerkach i pokojach dla gości. Przykładem może być kompaktowa wersalka NIAGARA z powierzchnią spania o wymiarach 185x120 cm. Całość pokryta jest odporną na zniszczenie tkaniną MODERN.

Wersalka Niagara

https://mebline.pl/4878-lozka-mlodziezowe/wersalka-niagara-ciemna-ibiza

Klasyczna kanapa

Elegancka kanapa na stałe wpisała się w krajobraz naszych salonów. W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można szeroki wybór kanap, w tym wygodne modele z funkcją spania, klasyczne amerykanki, czy też niewielkie sofy bez możliwości rozłożenia. Te ostatnie idealnie sprawdzą się nie tylko w pokoju dziennym, ale także w gabinecie, poczekalni czy hotelowym lobby.

Sofa Amerykanka

Narożnik w kształcie litery L czy U?

Duży narożnik to wariacja na temat klasycznej kanapy. Zwykle składa się z kilku połączonych ze sobą modułów. Narożniki z funkcją spania w kształcie litery L to meble bardzo praktyczne i ustawne. Model w układzie litery U zajmuje na ogół nieco więcej miejsca, dlatego najlepiej sprawdzi się w dużej otwartej przestrzeni (np. narożnik FOCUS XL.)

Narożnik FOCUS XL

W ofercie sklepu meblowego Mebline.pl znaleźć można solidne i tanie meble tapicerowane, wyróżniające się ciekawym designem, pięknym kolorem i precyzją wykonania.