Kategoria: Wystrój wnętrz

Ostatnimi czasy aneks kuchenny stał się wnętrzarskim hitem – niezwykle praktyczny, estetycznie dopieszczony i co najważniejsze: integrujący rodzinę. Dziś aneksy kuchenne pojawiają się nie tylko w małych kawalerkach, ale także w większych mieszkaniach, a nawet domach. Jak go urządzić, by służył przez lata? Zachęcamy do lektury!

Wskazówki aranżacyjne

Na aneks kuchenny przeznaczamy zwykle niewiele miejsca w mieszkaniu, dlatego należy wybrać meble kompaktowych rozmiarów. Polecamy nowoczesne zestawy mebli narożnych, które pozwolą optymalnie zagospodarować przestrzeń (na przykład zestawy z kolekcji MORENO, dostępne w kilku wariantach kolorystycznych).

Kuchnia Moreno Lefkas

Uzyskanie harmonii pomiędzy strefą kuchenną a kącikiem wypoczynkowym wcale nie jest trudne! Dla przykładu, do kuchni z kolekcji MORENO LEFKAS idealnie pasować będzie biały stół jadalniany MAX. Siedziska krzeseł mogą być pokryte tym samym materiałem co kanapa w strefie wypoczynku.

Stół i krzesła DX2

Możemy symbolicznie oddzielić aneks kuchenny od salonu wstawiając pomiędzy nimi stół jadalniany, wyspę kuchenną lub ażurowy regał (m.in. model KAROL oraz DOCO).

Regał Karol

Regał Doco

Urządzając mały aneks kuchenny, warto postawić na jasne kolory mebli, które optycznie powiększą i rozjaśnią przestrzeń. Sprawdzi się tu kuchnia nr 2 z linii MORENO LEFKAS – niezwykle funkcjonalna i ciesząca oko ładnym designem.

Kuchnia Moreno lefkas 2

Szukasz funkcjonalnych mebli do aneksu kuchennego? Zapraszamy do działu meble kuchenne w naszym sklepie internetowym!