Kategoria: Wystrój wnętrz

Zdarza się, że musimy urządzić niestandardowe wnętrze. Pomieszczenia na poddaszu, ze skosami lub na rzucie wielokąta niewątpliwie są aranżacyjnym wyzwaniem. Jednak z pomocą odpowiednich mebli wyczarujemy w pełni funkcjonalne i komfortowe w użytkowaniu wnętrze. Jak to zrobić? Zachęcamy do lektury!

Tapicerowane meble modułowe - czym się charakteryzują?

Są to zestawy składające się z wielu elementów, które można dowolnie łączyć. Tym sposobem w łatwy sposób stworzymy strefę wypoczynkową idealnie pasującą do wielkości i kształtu wnętrza. Przykładem może być kolekcja TROPIC, w której znajdziemy narożniki z funkcją spania, kanapy, fotele, rogi, a także otomany z pojemnikiem w różnych wymiarach. Cały wypoczynek pokryty jest wysokiej jakości tkaniną Excelent, odporną na zabrudzenie i zniszczenie.

Narożnik Tropic

https://mebline.pl/3850-meble-systemowe-tropic/duzy-naroznik-tropic-2-do-salonu

Systemy modułowe znajdują zastosowanie w bardzo dużych salonach, holach recepcyjnych czy centrach konferencyjnych. Pozwalają zaadaptować wąskie ale długie pomieszczenia, w których zwykła kanapa o standardowych wymiarach nie zdaje egzaminu. Dla przykładu, kolekcja VENTO będzie się doskonale prezentować zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wnętrzu.

Narożnik Vento

https://mebline.pl/3849-meble-systemowe-vento/elegancki-naroznik-vento-3-do-salonu

Tapicerowane systemy modułowe mają wiele zalet:

pozwalają optymalnie zagospodarować przestrzeń domu, mieszkania lub biura
można je dowolnie zestawiać i „rozbudowywać”, dopasowując całość do bieżących potrzeb użytkowników
skórzane obicia prezentują się niezwykle elegancko i stanowią znakomitą bazę dla stylowych dodatków
są wykonane z najlepszej jakości materiałów, gwarantując wieloletnie użytkowanie.

Aranżacja nieregularnego wnętrza, mimo że jest wymagająca, przynosi satysfakcję. Z pomocą przychodzą meble systemowe, których walory nie pozostaną niezauważone.