Kategoria: Wystrój wnętrz

Naturalne drewno skąpane w bielach i szarościach – styl skandynawski od lat wykorzystywany jest w kreowaniu przytulnych sypialnianych aranżacji. Proste białe lub drewniane meble, z wyraźnie zaznaczonym rysunkiem słojów, to doskonała baza dla designerskich dodatków w duchu scandi.

Wnętrza zainspirowane skandynawskim klimatem mogą mieć wiele odsłon. Z jednej strony są minimalistyczne i maksymalnie funkcjonalne, z drugiej zaś zawierają elementy vintage, shabby chic czy glamour. Design z północy stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Stąd cieszy się tak dużą popularnością.

Wybieramy meble do sypialni w stylu scandi

Meble do wnętrza w stylu skandynawskim powinny być proste i solidne, utrzymane w jasnej, stonowanej kolorystyce. Świetnie sprawdzą się białe komody, łóżka oraz szafki nocne. Kolekcja mebli LATIKA, przełamana drewnianym akcentem kolorystycznym, pozwoli stworzyć przytulną aranżację pomieszczenia, sprzyjającą wypoczynkowi i wyciszeniu.

Sypialnia Latika 1

Świetna sypialnia w dobrej cenie

Miłośnikom w pełni naturalnych, a zarazem eleganckich rozwiązań wnętrzarskich polecamy pojemną szafę VERA, wykonaną z wysokiej jakości płyty laminowanej i okleiny ABS. Szafa przesuwna z dużym lustrem dodatkowo powiększy optycznie przestrzeń. Dzięki temu nawet mała sypialnia będzie się wydawać większa i bardziej przestronna.

Sypialnia Vera

Hygge, czyli recepta na dobre samopoczucie

Meble inspirowane stylem skandynawskim spełnią oczekiwania osób ceniących prosty i nowoczesny wystrój w duchu hygge. Szukasz pomysłu na przytulną sypialnię rodem z północy? Zajrzyj do sklepu Mebline.pl i wybierz wymarzony zestaw mebli do sypialni lub dowolnego pomieszczenia w domu.