Kategoria: Wystrój wnętrz

Zaaranżowanie funkcjonalnego salonu dla całej rodziny to spore wyzwanie, ale wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie meble i dodatki, aby stworzyć komfortową przestrzeń dostosowaną do potrzeb wszystkich domowników.

Funkcjonalne narożniki do salonu

W pokoju dziennym, z którego korzysta wieloosobowa rodzina sprawdzą się duże narożniki w układzie L lub U. Przykładem może być narożnik FOCUS w pięknej tkaninie SALVADOR. Model ten pasuje do wielu nowoczesnych oraz klasycznych aranżacji.

Narożnik FOCUS XL

Narożnik w kształcie litery U

Drugą propozycją jest elegancki narożnik rozkładany MOLINA, wyposażony w dwa pojemniki na pościel. Model ten oferuje dużą powierzchnię do spania i przepiękną tkaninę MATT VELVET.

Narożnik Molina XL

Duży narożnik dla całej rodziny

Dysponując mniejszym metrażem pokoju dziennego możemy zdecydować się na narożnik z funkcją spania DOMINO. Po rozłożeniu otrzymujemy wygodne miejsce do snu.

Narożnik Domino grafitowy

Klasyczny narożnik do każdego wnętrza

„Wypoczynkowy” miszmasz

Stylowym rozwiązaniem aranżacyjnym, które zdaje egzamin w otwartych wnętrzach jest ustawianie obok siebie dwóch sof, foteli czy szezlongów. Praktyczne podnóżki w razie potrzeby sprawdzą się jako dodatkowe siedziska. Multizadaniowość tak urządzonej strefy wypoczynkowej sprawi, że każdy z domowników będzie chciał spędzać tu jak najwięcej czasu.

Duża rodzina = dużo miejsca do przechowywania

W pokoju dziennym przechowujemy sporo przedmiotów. Aby dobrze je ukryć, konieczny jest dobór odpowiednich mebli z półkami, zamykanymi szafkami i szufladami. Warto zdecydować się na nowoczesną meblościankę (np. meble modułowe BJORN) wpisującą się stylem oraz gabarytami w wystrój pomieszczenia.

Meble Oviedo zestaw 4

Skandynawskie meble do salonu 

Szeroki wybór mebli pokojowych znajdziecie w sklepie internetowym Mebline.pl.