Kategoria: Wystrój wnętrz

Kuchnia otwarta na salon pojawia się w wielu współczesnych projektach wnętrz. Pokój dzienny można symbolicznie oddzielić od aneksu kuchennego wstawiając na granicy stół jadalniany z krzesłami albo wyspę z barkiem.

Funkcjonalne meble do otwartej kuchni

W niedużym wnętrzu sprawdzą się nowoczesne meble kuchenne MORENO, łączące kolor picard z grafitem. Zestaw ten pasuje do wielu stylów wnętrzarskich - klasycznego, skandynawskiego czy też prowansalskiego.

Kuchnia Moreno picard 4

https://mebline.pl/4321-meble-kuchenne-kuchnie-i-zestawy/kuchnia-moreno-picard-zestaw-4

Do zestawu PICARD idealnie pasować będzie biały stół MAX z blatem w kolorze drewna oraz białe krzesła BOS z tapicerowanymi siedziskami. Materiał obiciowy powinien współgrać z kolorem kanapy pokojowej oraz tekstyliami (zasłoną, wykładziną, poduszkami, obrusem).

Zestaw DX 10

https://mebline.pl/4903-stoly-z-krzeslami/stol-max-5-krzesla-bos-10-6szt-dx10

Jak urządzić kącik wypoczynkowy? Dużą popularnością cieszą się ponadczasowe kanapy i narożniki w kolorze szarym, beżowym lub grafitowym (np. narożnik DOMINO).

Narożnik Domino grafitowy

https://mebline.pl/4892-narozniki-z-funkcja-spania/naroznik-domino-grafitowy

Nowocześnie i stylowo

Kolejną propozycją dla miłośników współczesnych aranżacji jest kuchnia MORENO z czarnymi frontami i metalicznym blatem. Do niej pasować będzie biały stół MODENA z tapicerowanymi krzesłami oraz wygodna sofa. Całość można przełamać złotymi dodatkami, które nieco ocieplą wystrój.

Zestaw DX 34

https://mebline.pl/4191-stoly/stol-modena-1-krzesla-roma-2-6szt-zestaw-dx34

Sofa Sprint grey

https://mebline.pl/4900-sofy-do-salonu/sofa-sprint-grey

Kuchnia otwarta na salon tworzy przestrzeń wielofunkcyjną, która odpowiada na potrzeby wszystkich domowników. Szeroki wybór mebli pokojowych i kuchennych znajdziesz w e-sklepie meblowym Mebline.pl.