Kategoria: Wystrój wnętrz

Urządzenie garderoby w osobnym pomieszczeniu to marzenie prawie każdej kobiety, niestety niewiele z nas stać na taki luksus. Jednak głowa do góry! Nie ma powodów do smutku. Nawet jeśli posiadamy niewielkie mieszkanie, nie musimy rezygnować z funkcjonalnej garderoby. Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne ułatwią zorganizowanie dodatkowego miejsca do przechowywania płaszczy, kurtek i innej odzieży – bardzo szybko i tanio.

Garderoba Sara

Garderoba w małym przedpokoju lub wąskim korytarzu

Najpopularniejszym miejscem do ustawienia praktycznej garderoby jest przedpokój. Idealnym zestawem do tego typu pomieszczenia jest model z szafą, panelem z półką i z szafką na buty. Nawet w przypadku posiadania niewielkiego metrażu możemy z łatwością zaprojektować funkcjonalny i piękny przedpokój, wystarczy odrobina pomysłu i odpowiednio dobrane meble.

Funkcjonalnym i niezwykle eleganckim rozwiązaniem do małych mieszkań jest kompaktowa garderoba z lustrem z kolekcji MAX M, o wymiarach 90x195x40 cm. Wśród propozycji znaleźć można również nieco niższe modele, w tym na przykład garderobę o wymiarach 101x71x40 cm (kolekcja SMART).

Garderoba MAX

Aby jak najlepiej zagospodarować przestrzeń w małym przedpokoju, warto wybrać pakowną garderobę, która będzie wysoka po sam sufit. Idealnym rozwiązaniem może być szafa z lustrem GAMMA o wysokości 213 cm. W takiej szafie zmieścimy nie tylko odzież wierzchnią, ale także odkurzacz, żelazko czy deskę do prasowania.

Garderoba Gamma

Aranżacja przedpokoju powinna umożliwiać swobodne poruszanie się po mieszkaniu, dlatego warto dokładnie zagospodarować każdy centymetr kwadratowy powierzchni. Jeśli w przedpokoju są wnęki lub niefunkcjonalne skosy, wykorzystajmy je dobierając meble odpowiednich rozmiarów.

Mała garderoba w sypialni

Jeśli posiadamy zbyt mały przedpokój to praktyczną garderobę z lustrem możemy wstawić do sypialni. Oprócz tradycyjnych modeli z szafa, lustrem i wieszakiem na rynku znajdziemy także zabudowane szafy z lustrami i garderoby systemowe – przeznaczone do samodzielnego skomponowania wymarzonego kompletu.

Garderoba Grande

Garderoba ze snów? To przede wszystkim taka, która dysponuje wieloma półkami i szafkami do przechowywania. Równie istotny jest wygląd, dlatego w ofercie nie brakuje pięknych modeli, które doskonale wyglądają i nie przytłaczają swoją formą.

Pomysł na funkcjonalną garderobę

Funkcjonalna garderoba to nie tylko przechowywanie, ale również wygląd pozwalający wydobyć z pomieszczenia to, co najwłaściwsze. Za pomocą prostych trików z łatwością można optycznie powiększyć i rozjaśnić przestrzeń. Doskonałe wykończenie zapewnią lustra i jasne kolory takie jak biel, beże i szarości.

Garderoba Galaxy

Sklep internetowy Mebline.pl to miejsce, gdzie znajdziemy modne i tanie garderoby, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu mamy gwarancję, że posłużą nam przez wiele lat.