Kategoria: Wystrój wnętrz

Wybierając meble łazienkowe powinniśmy w pierwszym rzędzie wziąć pod uwagę ich ergonomię oraz to, czy są praktyczne. Łazienki w naszych domach zwykle nie posiadają zbyt dużego metrażu, warto więc zadbać o wykorzystanie każdego zakamarka wolnej przestrzeni. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie wiszących szafek łazienkowych, w których schować wszelkie niezbędne kosmetyki i drobne AGD. Podstawą wyposażenia pomieszczenia kąpielowego jest szafka łazienkowa pod umywalkę i to właśnie ten model wybieraliście w minionym roku najczęściej. A jakie modele skradły najwięcej Waszej uwagi? Zapraszam na ranking najchętniej wybieranych mebli łazienkowych w 2019 roku!

Miejsce 3. Zestaw mebli łazienkowych MEGI 5

Meble do łazienki z oświetleniem LED i frontami w połysku – czy trzeba dodawać coś więcej? Lubicie ten model, bo ma mnóstwo miejsca w środku!

Meble łazienkowe MEGI 5

https://mebline.pl/3901-meble-lazienkowe-megi/modna-lazienka-megi-5-bialy-bialy-polysk

Miejsce 2. Zestaw mebli łazienkowych SLIM MINI

Kompaktowy rozmiar i najpopularniejszy kolor. Białe meble łazienkowe to prawdziwy HIT!

Meble łazienkowe Slim mini

https://mebline.pl/3887-meble-lazienkowe-zestawy-i-komplety/tania-lazienka-slim-mini-2

Miejsce 1. Komplet mebli do łazienki SLIM

Kolejny bestseller naszego internetowego sklepu meblowego. Jest z nami już wiele sezonów, a wciąż zajmuje prestiżowe miejsce w każdym rankingu - oto łazienka SLIM! 

Meble łazienkowe Slim

https://mebline.pl/4501-wysylka-48h/tania-lazienka-slim-2

Remontujesz lub urządzasz łazienkę? Poznaj więcej propozycji mebli łazienkowych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!