Kategoria: Wystrój wnętrz

Jak zaaranżować funkcjonalny salon, który nie tylko będzie wizytówką naszego mieszkania, ale także pomieści masę przeróżnych rzeczy codziennego użytku? Wbrew pozorom nie jest to trudne. Wystarczy wybrać odpowiednie meble, dzięki którym przechowywanie będzie prostsze i wygodniejsze.

Komody, witryny, regały

W zależności od estetyki wnętrza oraz indywidualnych preferencji jego użytkowników możemy stworzyć nowoczesną lub klasyczną aranżację, zapewniając sobie dodatkowe miejsce do przechowywania. Półki, szuflady i wszelkiego rodzaju schowki zawsze będą mile widziane – zwłaszcza gdy posiadamy małe mieszkanie i nie możemy pozwolić sobie na osobną garderobę.

Idealnie sprawdzą się komody, witryny oraz zamknięte lub otwarte regały. Miłośnikom minimalizmu proponujemy nowoczesną komodę SALSA z efektownymi przeszkleniami i oświetleniem LED. Pomieści ona mnóstwo rzeczy, dokumentów czy drobny sprzęt elektroniczny. Jednocześnie sama w sobie stanowi oryginalną dekorację salonu. Za szybą można wyeksponować pamiątki z podróży lub cenną ceramikę. Podświetlona półka nada się również do przechowywania kieliszków do wina oraz eleganckiej zastawy stołowej.

Komoda SALSA sonoma

Ciekawym rozwiązaniem jest komoda BLUES dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. W pojemnych szufladach i szafkach można przechowywać to, co chcemy ukryć - dokumenty, albumy ze zdjęciami, akcesoria RTV i wiele innych.

Komoda BLUES / SENUL

Przechowywanie w małym mieszkaniu

Wybierając meble do małego mieszkania, warto zwrócić uwagę na modele wyposażone w schowki - np. narożniki z pojemnikiem, otwierane pufy czy stoliki kawowe z półką, na której można przechowywać podręczne przedmioty (piloty, prasę, książki). Szeroką gamę mebli stworzonych do przechowywania znaleźć można w sklepie Mebline.pl.