Kategoria: Wystrój wnętrz

Pokój nastolatka to swego rodzaju azyl, gwarantujący dorastającemu dziecku prywatność i bezpieczeństwo. Jak urządzić funkcjonalne wnętrze, sprzyjające wypoczynkowi i nauce?

Wybierz odpowiednie meble

W królestwie naszej pociechy nie może zabraknąć pojemnej szafy, półek na książki, biurka oraz wygodnego łóżka. Idealnym rozwiązaniem jest nowoczesna meblościanka TENUS, w skład której wchodzi praktyczna komoda, szafki z szufladami oraz blat, przy którym można się pouczyć i odrobić lekcje.

Meble TENUS zestaw 13

Drugą propozycją jest meblościanka MEMONE w stylu skandynawskim. To ten rodzaj mebli, który „rośnie” wraz z dzieckiem. Posiada niezliczoną ilość półek, szafek, schowków, a także komodę RTV. Zestaw można uzupełnić o łóżko lub elegancką kanapę z funkcją spania.

Meble MEMONE zestaw 13

Ponadczasowym elementem wyposażenia pokoju nastolatka, który nigdy się nie znudzi jest biała meblościanka COSMO. Optycznie powiększy przestrzeń i wprowadzi do wnętrza powiew świeżości.

Meble COSMO zestaw 2

Co więcej, w sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można praktyczne meblościanki z łóżkiem lub kanapą, które tworzą razem elegancki, spójny pod względem stylistycznym zestaw.

Wnętrze z charakterem

Aby nastolatek czuł się w swoim pokoju komfortowo i swobodnie, warto znaleźć w nim miejsce na ulubione książki, sprzęt elektroniczny lub inne bibeloty. Ciekawym pomysłem jest przyklejenie na jednej ze ścian fototapety, która będzie efektownym dopełnieniem wystroju.

Idealny pokój młodzieżowy powinien składać się z wygodnej strefy sypialnianej, kącika do nauki oraz rozrywki. Szeroki wybór meblościanek do pokoju chłopca lub dziewczynki znaleźć można w sklepie internetowym Mebline.pl.