Kategoria: Wystrój wnętrz

Meble RTV mają wiele zalet. Pozwalają w bezpieczny sposób przechowywać i korzystać z urządzeń RTV, a także ukrywają mało estetyczne okablowanie. Internetowy sklep meblowy Mebline.pl oferuje bogaty wybór niedrogich modeli szafek pod telewizor w różnych stylach i wymiarach.

Pierwszą z propozycji, która spodoba się miłośnikom nowoczesnych aranżacji jest wisząca komoda RTV z kolekcji SIGMA. Model ten nie posiada uchwytów - wyposażony jest w system PUSH-CLICK. W tylnej płycie znajduje się otwór na przewody antenowe i elektryczne.

Komoda Sigma wisząca

W salonie urządzonym w duchu skandynawskim doskonale sprawdzi się komoda RTV LOTTA na drewnianych nóżkach. Mebel wykonano z wysokojakościowej płyty laminowanej. Neutralna kolorystyka tego modelu sprawia, że pasuje on do wielu nowoczesnych aranżacji.

Komoda rtv Lotta

Klasyka contra minimalizm

Eleganckim dopełnieniem klasycznej aranżacji salonu może być prosta komoda RTV SILVER z szafką i otwartymi półkami w kolorze drewna. W pokoju dziennym urządzonym z rustykalnym zacięciem sprawdzi się masywny model LASLO w kolorze dębu – znakomity wybór jeśli zależy nam na stworzeniu ciepłej, ale jednocześnie nowoczesnej aranżacji.

Komoda rtv Silver

Komoda rtv Laslo

Ciekawą alternatywą dla klasycznej komody RTV może być podwieszana szafka VIGO. Prosta bryła i jednolity kolor frontów idealnie pasują do minimalistycznych oraz industrialnych wnętrz.

Komoda rtv Vigo grey

Tanich komody, stoliki i szafki RTV znaleźć można w sklepie internetowym Mebline.pl.