Kategoria: Wystrój wnętrz

Obserwując rynek wyposażenia wnętrz można odnieść wrażenie, że trendy panujące w świecie mebli są stałe i zmieniają się tylko nieznacznie. Nic bardziej mylnego! To prawda, dynamika tych metamorfoz jest o wiele mniejsza niż prędkość pojawiania się kolekcji ubrań, jednak co kilka sezonów następuje prawdziwy „boom” - tak jest i tym razem! Na pewno pamiętacie, ale i macie w swoich pokojach, białe meble. Przez lata święciły trumfy i nic w tym dziwnego, gdyż bez dwóch zdań są ponadczasową klasyką odpowiednią do każdego wnętrza! Jednak analizując Wasze zamówienia z zeszłego roku doszliśmy do zaskakujących i bardzo optymistycznych wniosków - Polacy pokochali kolory! Już nie monochromatyczne, a barwne wnętrza to prawdziwe królowe poprzedniego, jak i bez cienia wątpliwości – następnych sezonów.

Zapraszamy do krótkiego rankingu obrazującego jakie barwy kupowaliście najchętej!

3. Ciepłe beże i drewno, np. zestaw HALLE

Naturalna, swobodna elegancja i wrażenie wszechogarniającego ciepła to główne atuty koloru, który z impetem wdarł się do naszej oferty w zeszłym roku i z miejsca zyskał grono oddanych wielbicieli. Kochamy to!

Zestaw mebli HALLE

https://mebline.pl/4174-mebloscianki/meble-systemowe-halle-2-dab-wotan

2. Beton, np. meblościanka DINO

Jedna z popularnych piosenek mówi, że w domach z betonu nie ma wolnej miłości. A jednak jest! Dekor w odcieniu betonu pasuje do niemal każdej aranżacji, co czyni go na wskroś uniwersalną propozycją dla każdego

Meblościanka DINO beton

https://mebline.pl/4174-mebloscianki/mebloscianka-dino-4-beton-beton

1. Sonoma, np. sypialnia VERA

Kolor sonoma przejął pałeczkę po białych meblach i od jakiegoś czasu wypełnia mieszkania naszych rodaków. Szukasz mebli łatwych do utrzymania w czystości? Nie ma lepszego modelu niż meble w kolorze sonoma. Polecamy!

https://mebline.pl/4182-szafy/sypialnia-vera