Kategoria: Wystrój wnętrz

Urządzanie domowego biura, to wbrew pozorom spore przedsięwzięcie, wymagające od nas odrobiny kreatywności. Praca na kanapie w salonie lub przy kuchennym stole może i jest przyjemna, ale z czasem może stać się źródłem frustracji – naszej oraz innych domowników. Walające się po całym mieszkaniu dokumenty firmowe wprowadzają niepotrzebny bałagan. Nie mówiąc już o obciążonym kręgosłupie (nawet najwygodniejsze krzesło w jadalni nie zastąpi biurowego fotela z ergonomicznym oparciem).

Od czego zacząć aranżację tzw. home office?

Kluczową rolę odgrywają meble. W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można gotowe zestawy mebli do domowego biura, dzięki którym praca będzie jeszcze przyjemniejsza! Nowoczesne meble systemowe ZONDA i MAXIMUS pozwalają zorganizować przestrzeń po swojemu. Nie musimy od razu kupować wszystkich elementów z kolekcji. Jeśli dysponujemy niewielkim metrażem, możemy ograniczyć swój wybór do biurka, szafki na dokumenty i praktycznego regału.

Meble Maximus 29

https://mebline.pl/4272-meble-do-biura-zestawy/meble-systemowe-maximus-zestaw-nr-29

Dodatki do domowej pracowni

Bez względu na wielkość wydzielonego miejsca pracy, warto zadbać o jego indywidualny charakter. Pomogą w tym ozdobne kwiaty doniczkowe, designerska lampa czy też ciekawa grafika na ścianę. Koncentracji sprzyjać będzie jasna kolorystyka ścian oraz wyposażenia. Biele i szarości można przełamać kolorowymi dodatkami w postaci dywanika czy różnokolorowych akcesoriów biurowych.

Meble Zonda 9

https://mebline.pl/4272-meble-do-biura-zestawy/nowoczesne-meble-systemowe-zonda-zestaw-nr-9

Domowy gabinet wcale nie musi kojarzyć się wyłącznie z pracą. Jeśli tylko wystarczy nam miejsca, rozważmy zakup wygodnego fotela z miękkim obiciem (np. model DIXON), w którym można poczytać książkę lub odprężyć się podczas przerwy w pracy.

Sklep Mebline.pl oferuje szeroki wybór biurek, krzeseł, komód i regałów do domowego biura. Z ich pomocą stworzysz niebanalne wnętrze sprzyjające kreatywnej pracy w domu.