Kategoria: Wystrój wnętrz

Klasyczna meblościanka, która zdaniem historyków wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych (pierwsze segmentowe meble zostały zaprojektowane przez parę Charlesa i Ray Eamesów w latach 40. XX wieku) mocno ewoluowała. W obecnej wersji wciąż spełnia swą podstawową funkcję, czyli pozwala przechowywać sporą ilość bibelotów. Wyglądem natomiast znacznie różni się od tej dostępnej na polskim rynku za czasów Gierka.

Co ciekawe, meblościanki są stosowane nie tylko w salonach, ale także w sypialniach, pokojach młodzieżowych, gabinetach czy przedpokojach. Najróżniejsze modele znaleźć można w e-sklepie Mebline.pl. Ultranowoczesne, w duchu scandi lub glamour - wybór jest ogromny, a paleta kolorystyczna może przyprawić o zawrót głowy!

Poniżej prezentujemy kilka popularnych modeli meblościanek w cenie do 1000 zł:

Kompaktowa meblościanka do pokoju MIRA - idealnie wpasuje się w przestrzeń małego mieszkania

Meblościanka MIRA Biały

Meblościanka do salonu JUNG – świetne rozwiązanie zarówno do małego mieszkania, jak i do biura; jej zaletą są niewielkie wymiary oraz ciekawe połączenie kolorystyczne (biel i dąb lancelot)

Meblościanka JUNG

Czarno-białe meble VIGO – propozycja, która spodoba się miłośnikom minimalizmu

Meblościanka VIGO 7

Meblościanka BJORN – nowość sklepu Mebline.pl zainspirowana stylem skandynawskim

Meblościanka BJORN OVIEDO 8

Szukasz niedrogiej, ale solidnej meblościanki do salonu, pokoju dziecka, sypialni czy innego pomieszczenia? Sprawdź ofertę tanich mebli dostępnych w sklepie internetowym Mebline.pl!