Kategoria: Wystrój wnętrz

Bez względu na to, czy pracujemy w domu, czy poza nim, prywatne biuro w miejscu zamieszkania, choćby niewielkie, na pewno się przyda. Zdarza się, że przynosimy pracę do domu albo dokańczamy ważne projekty po godzinach. Salonowa sofa, nawet najwygodniejsza, nie zastąpi nam ergonomicznego biurka z dobrym oświetleniem i wygodnym fotelem obrotowym.

Biuro w stylu skandynawskim

Pierwszą propozycją, która spodoba się miłośnikom funkcjonalnego, a jednocześnie przytulnego stylu skandynawskiego jest biurko LYKKEE na skośnych nóżkach z litego drewna. Duży blat o szerokości 140 cm, szafka z półką oraz trzy pojemne szuflady pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria biurowe.

Stylowe biurko skandynawskie

Klasyczny gabinet

Osobom ceniącym klasyczne rozwiązania, polecamy biurko FINEZJA w kolorze ciemnej czekolady. Ten model znakomicie wpasuje się w wystrój eleganckiego gabinetu lub kancelarii. W kolekcji FINEZJA znajdziemy również szafy, otwarte regały, piękne witryny i komody.

Biurko Finezja

Więcej klasycznych biurek

Minimalizm w miejscu pracy

Marząc o ultranowoczesnym minibiurze powinniśmy sięgnąć po proste elementy wyposażenia. Tu sprawdzi się minimalistyczne biurko ZONDA z kontenerkiem na kółkach. Książki i segregatory z dokumentami możemy umieścić na półkach ażurowego regału lub w eleganckiej szafie przesuwnej.

Biurko Zonda

Minimalistyczne biurko

Szukasz ergonomicznych mebli do biura? Koniecznie zajrzyj do sklepu internetowego Mebline.pl.