Kategoria: Wystrój wnętrz

Decydując się na meble do salonu trzeba rozważyć wiele kwestii: styl w jakim chcemy urządzić najważniejszy pokój w domu, jakość wykonania poszczególnych elementów, niepowtarzalność wnętrza i stopień dopasowania lub kontrastu poszczególnych elementów. Nie bez znaczenia są także osobiste preferencje, wszak wnętrze powinno podkreślać charakter i osobowość użytkowników.

Bez względu na preferencje estetyczne funkcjonalne meble do salonu to podstawa wygody w codziennym użytkowaniu. To w tym pokoju spędzamy czas z domownikami i gościmy naszych przyjaciół, dlatego dbałość o wszystkie szczegóły powinna być dla nas priorytetem.

Meblościanka Baros

Meblościanka - nowoczesne urządzanie wnętrza

W szerokiej ofercie dostępnej na rynku z pewnością znajdziemy model zaprojektowany na miarę naszych potrzeb. Elegancka meblościanka z komodą, zestaw mebli z oświetleniem LED a może minimalistyczny komplet do małego salonu? Szeroki wachlarz możliwości ułatwia wybór idealnego kompletu. Warto zwrócić uwagę na meble do pokoju młodzieżowego. Minimalistyczne zestawy do salonu lub zestawy o niewielkich wymiarach, idealnie dopasowane do małych mieszkań czy kawalerek.

Meblościanka Cosmo

Podstawowe wyposażenie każdej meblościanki to komoda RTV, półki i szafki stojące lub/i wiszące przeznaczone do przechowywania różnego rodzaju drobiazgów. Coraz częściej w takich zestawach spotykamy podświetlane półki, na których z powodzeniem możemy prezentować pamiątki z wyjazdów, zdjęcia najbliższych lub kolekcję ulubionych książek.

Standardowa meblościanka zawiera szafki stojące i/lub wiszące, ławę RTV, a także półki lub komody przeznaczone do przechowywania. Niektóre zestawy wyposażono w szafki podświetlane, w których możemy wyeksponować pamiątki z podróży, kolekcję książek lub zdjęcia rodzinne.

Meblościanka Salsa

A może meble systemowe do salonu?

Meble systemowe wysokiej jakości to bardzo praktyczne rozwiązanie do każdego mieszkania i domu. Komplet mebli o jednolitej stylistyce to dowolność wyboru elementów, które chcemy zobaczyć w swoim wymarzonym salonie. Możliwość samodzielnego skomponowania zestawu jest ważne zwłaszcza w przypadku niewymiarowych i nieustawnych wnętrz.

Nowoczesne meble systemowe są bardzo pojemne i wygodne w użytkowaniu. Wśród wielu elementów wchodzących w skład zestawu mebli możemy wyróżnić witryny stojące lub wiszące, komody RTV, szafy, półki, regały, ławy, słupki na książki i wiele innych.

Meblościanka Denve

Wybór należy do Ciebie!

Nowoczesne meblościanki i meble systemowe powinny wyróżniać się niebanalnym designem, wygodnym układem oraz dbałością o detal. Mat czy połysk, meble z oświetleniem LED, a może bez? Jeśli wciąż nie wiedzą Państwo, który zestaw mebli wybrać, warto skontaktować się z zespołem firmy Mebline, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.