Kategoria: Wystrój wnętrz

Elegancka, a jednocześnie funkcjonalna pralnia z miejscem do segregowania, suszenia i prasowania ubrań, to marzenie wielu osób. Nie zawsze mamy możliwość zaaranżowania pralni w osobnym pomieszczeniu, dlatego w większości przypadków pralkę oraz suszarkę wstawia się do łazienki. W tym artykule podpowiadamy, jak urządzić stylową łazienkę z pralnią, która posłuży przez lata i będzie wygodna w codziennym użytkowania.

Wskazówki aranżacyjne

W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można szeroki wybór praktycznych mebli do łazienki oraz pralni, z pomocą których urządzisz stylowe i ergonomiczne wnętrze.

Aby oddzielić od siebie strefy kąpielową, toaletową i pralnianą, warto zaaranżować pomieszczenie wstawiając pomiędzy łazienką a pralnią cienką ściankę działową, dekoracyjne przepierzenie czy też minimalistyczne przeszklenie. Można również ustawić pralkę czy tez suszarkę w niezagospodarowanej wnęce. W tym celu świetnie sprawdzą się meble łazienkowe z kolekcji OIA, umożliwiające zabudowę sprzętu AGD w pionie lub poziomie. Minimalistyczny design tych mebli sprawia, że wpasują się one w niemal każdy rodzaj wystroju.

Szafka łazienkowa nad pralkę OIA 06

Urządzając pralnię w łazience należy pamiętać o zachowaniu spójności pod względem estetyki wnętrza. W naszym e-sklepie znajdziesz różnorodny wybór mebli łazienkowych zainspirowanych stylem minimalistycznym, skandynawskim, klasycznym, glamour, urban jungle itd. Oferujemy modele współgrające z aktualnymi trendami.

Dysponując wystarczająco dużym metrażem łazienki, warto zadbać o dodatkowy blat roboczy, na który można odkładać poskładane ubrania, a także o drążek na wieszaki, czy miejsce na deskę do prasowania. Przydadzą się również kosze do segregacji tkanin, jak i dodatkowa umywalka, w której namoczymy poplamione ubranie.

Nawet jeśli dysponujemy niewielką łazienką w bloku, z pomocą odpowiednich mebli jesteśmy w stanie zaaranżować funkcjonalną, cieszącą oko przestrzeń. Powinniśmy zapewnić sobie swobodny dostęp do bębna pralki, a także do wszystkich szafek i schowków, które w łazience z pralnią są niezbędne. Nie ma już miejsca w pomieszczeniu na automatyczną suszarkę? Rozwiązaniem może być system podciąganych linek zamontowanych przy suficie.

Szafka łazienkowa nad pralkę

Urządzając pralnię we wnętrzu bez okna należy zadbać o odpowiednią wentylację. Przydadzą się również pojemniki na proszek, kapsułki czy podręczne akcesoria. Warto przechowywać je w szafce nad lub pod pralką, co znacznie ułatwi i przyspieszy wykonywanie codziennych obowiązków.

Praktyczne meble do domowej pralni

Sklep internetowy Mebline.pl oferuje solidnie wykonane szafki łazienkowe nad pralkę, w tym m.in. model OIA OA05. Na otwartych półkach, jak i za zamykanymi frontami znajdzie się sporo miejsca na środki do prania, detergenty, szczotki itd. Pralkę lub pralko-suszarkę można również umieścić na podwyższeniu. Tu świetnie sprawdzi się funkcjonalna zabudowa urządzenia AGD z szafką górną oraz dolną. Zaoszczędzimy sporo miejsca w łazience ustawiając pralkę i suszarkę w pionie. Wystarczy zaopatrzyć się w solidną konstrukcję do zabudowy OIA, która jest dostępna w naszym e-sklepie w dwóch wariantach kolorystycznych. Meble z tej kolekcji wyprodukowano z wytrzymałej płyty laminowanej odpornej na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć.

Szafka łazienkowa OIA

Zabudowa nad pralkę OIA

Nowoczesne meble do łazienki z aneksem pralnianym znajdziesz w różnorodnym asortymencie sklepu internetowego Mebline.pl. Zapraszamy!