Kategoria: Wystrój wnętrz

Dziś trudno wyobrazić sobie strefę wypoczynkową bez telewizora. Chęć umiejscowienia w pokoju dziennym sprzętu RTV rodzi potrzebę zaopatrzenia salonu w funkcjonalną komodę RTV, która spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.

Jaka powinna być idealna szafka pod telewizor?

Wybierając komodę RTV do salonu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii:

  • rozmiar - optymalna wysokość szafki pod telewizor to 30-60 cm
  • pojemność - warto wybrać model z półką, szufladami lub zamykanymi szafkami (komoda RTV to mebel nie tylko pod telewizor, ale nierzadko musi pomieścić również konsolę do gier, dekoder telewizyjny, odtwarzacz DVD itd.)
  • funkcjonalność - chodzi przede wszystkim o wygodę użytkowania zarówno komody, jak i sprzętu RTV
  • jakość i cena - w internetowym sklepie meblowym Mebline.pl znaleźć można tanie komody, stoliki i szafki RTV wykonane z solidnych materiałów, które posłużą przez wiele lat

Stylowe komody RTV

Melomanom, miłośnikom starych VHS-ów oraz osobom posiadającym sporą płytotekę przyda się komoda RTV z dużą ilością miejsca do przechowywania. Proponujemy m.in. model EVORA o szerokości blisko 200 cm.

Komoda RTV Evora

Do niewielkiego pomieszczenia urządzonego w stylu skandynawskim pasować będzie kompaktowa komoda BJORN o szerokości 100 cm. Natomiast w minimalistycznym wnętrzu sprawdzi się szafka podwieszana o prostej bryle, na przykład model VIGO z frontami na wysoki połysk, wyposażony w system „PUSH-CLICK”.

Komoda Bjorn Oviedo bj7

Komoda vg4 Vigo

Z aranżacją łączącą nowoczesny design i klasykę idealnie współgra elegancka komoda RTV w kolorze drewna (m.in. model SILVER i FINEZJA).

 

Komoda Fn 18 Finezja

Sklep internetowy Mebline.pl oferuje klasyczne szafki oraz nowoczesne komody RTV do nabycia solo lub w zestawie z innymi meblami pokojowymi.