Kategoria: Wystrój wnętrz

Garderoba w przedpokoju, sypialni, a może w osobnym pomieszczeniu? Bez względu na to, jak dużo miejsca zajmie, musi być maksymalnie funkcjonalna. Co to znaczy? Przede wszystkim powinna sprzyjać utrzymaniu porządku w szafach i szufladach. Koniec z nerwowym poszukiwaniem ubrań o poranku!

Kompaktowa garderoba do przedpokoju

W małych wnętrzach sprawdzą się wysokie, ale niezbyt głębokie meble z szafkami, szufladami i wieszakami na odzież wierzchnią. Idealna garderoba to ta posiadająca lustro oraz półkę na drobiazgi, takie jak klucze, telefon czy portfel (np. model MAX M o wysokości 195 cm i szerokości 90 cm). We wnękach i skosach możemy zamontować dodatkowe wieszaki, albo schowek na sprzęt elektroniczny i deskę do prasowania.

Garderoba Max M

Do nowoczesnego wystroju pasować będzie elegancka garderoba CUBE 3 z frontami na wysoki połysk, która będzie praktyczną ozdobą holu, korytarza czy nawet sypialni.

Garderoba w sypialni

Szafy przesuwne z lustrem są pojemne, pomagają utrzymać porządek i świetnie się prezentują. W przestronnej szafie, takiej jak np. model Mistral 250, pomieścimy nie tylko odzież i galanterię, ale także pościel, ręczniki, sprzęt do ćwiczeń oraz inne przedmioty. Każdy mebel można dodatkowo podświetlić montując oświetlenie ledowe.

Szafa garderoba Mistral 250 z lustrami

Prywatna świątynia mody

Wystarczy zadbać o odpowiednie dodatki, na przykład elegancką lampę, stylowe krzesło lub fotel na którym można przysiąść podczas zakładania butów, aby podrasować wygląd swojej garderoby. W wielu współczesnych projektach znajdziemy otwarte półki – wprost idealne do wyeksponowania lśniących szpilek, pięknej torebki czy kolekcji biżuterii. Przedmioty te same w sobie stanowią nietuzinkową dekorację wnętrza.

W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można m.in. kompletne garderoby do przedpokoju, nowoczesne szafy z lustrami, pojemne komody oraz półki w różnych kolorach i stylach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Mebline.pl!