Kategoria: Wystrój wnętrz

Projektanci nowoczesnych meblościanek i systemów modułowych tworzą meble zgodnie z najaktualniejszymi trendami. W rezultacie możemy cieszyć się meblami o unikalnym wzornictwie, ustawnymi i na wskroś funkcjonalnymi.

Meblościanka na lata

Na rynku znajdziemy zarówno pojemne meblościanki z szafą i komodą RTV, jak i małe kompaktowe bryły, które sprawiają wrażenie lekkich i nie zajmują wiele miejsca w mieszkaniu. Przykładem może być model LOFT w kolorze białym meblościanka z oświetleniem led. Meblościanka ta została wykonana z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że posłuży nam przez wiele lat.

Meblościanka LOFT

Gdzie sprawdzi się meblościanka?

Wbrew pozorom nie tylko w salonie, ale też w sypialni, pokoju młodzieżowym, a nawet w jadalni lub biurze. Wszystko zależy od specyfiki danego wnętrza i indywidualnych potrzeb jego użytkowników. Ciekawą propozycją do salonu są meble z kolekcji PARIS, które będą idealnie współgrać z aranżacją w stylu scandi.

Meblościanka PARIS

W sklepie Mebline.pl znaleźć można meblościanki zaprojektowane z myślą o pokoju dziecka lub nastolatka. Przykładem może być zestaw mebli z kolekcji TENUS II, w skład którego wchodzi regał, szafa na ubrania, komoda oraz biurko. W pokoju nastolatka przyda się meblościanka z komodą RTV. Niektóre zestawy zawierają również łóżko z pojemnikiem na pościel (np. niezwykle urokliwe meble systemowe MEMONE).

Meble dziecięce TENUS II

Meble młodzieżowe MEMONE

Bogaty wybór meblościanek w sklepie Mebline.pl może przyprawić o zawrót głowy. Nie wierzysz? Zajrzyj na dział meblościanki i sam się przekonaj!