Kategoria: Wystrój wnętrz

Meble łazienkowe powinny być praktyczne i idealnie dopasowane do wielkości pomieszczenia oraz stylu aranżacji. Bez względu na metraż łazienki z pomocą odpowiednich mebli jesteśmy w stanie urządzić komfortową przestrzeń, która spełni oczekiwania wszystkich domowników.

Czarno-biały design

Meble do łazienki z czarnymi lub białymi frontami na wysoki połysk pasują do wielu współczesnych aranżacji. Na przykład meble łazienkowe LUMIA, w skład którego wchodzi szafka z lustrem i szafka pod umywalkę. Meble mają kompaktowe wymiary, dzięki czemu sprawdzą się w małej łazience i zwiększą jej funkcjonalność.

Łazienka Lumia

Dużo miejsca do przechowywania zagwarantują nam meble z kolekcji DUO. Dzięki temu, że są przeznaczone do zawieszenia na ścianie, wnętrze zyskuje lekkość i nowoczesny charakter.

Łazienka Duo

Meble do rozbudowy

To idealne rozwiązanie dla osób niezdecydowanych oraz miłośników wnętrzarskich metamorfoz. Możemy zakupić konkretne elementy z danej kolekcji mebli (polecamy m.in. nowoczesną kolekcję NICO MAX), a w razie potrzeby uzupełniać wyposażenie o kolejne, tworząc zgraną i niezwykle funkcjonalną całość.

Połączenie bieli i drewna

Biała armatura oraz drewniane meble to sprawdzony przepis na ponadczasowy wystrój łazienki. Zestaw LUPO spodoba się zwolennikom klasyki, którzy cenią prostą formę mebli oraz ich praktyczność.

Łazienka Lupo

Tanie meble do małej łazienki

W małych łazienkach sprawdzą się meble o kompaktowych wymiarach, które nie przytłoczą wnętrza, takie jak na przykład zestaw DREAM. Szafka pod umywalkę ma zaledwie 34 cm głębokości więc nie zajmie wiele miejsca. Idealnym meblem z serii „2 w 1” jest płytka szafka z lustrem zamiast tradycyjnych frontów.

Łazienka Dream

Nowoczesne meble łazienkowe zarówno do małej, jak i dużej łazienki znaleźć można w e-sklepie internetowym Mebline.pl. Zapraszamy!