Kategoria: Wystrój wnętrz

Wygodne fotele służą nam od wieków. Najpierw można było je spotkać w pałacowych komnatach Później głębokie skórzane fotele stały się nieodzownym elementem wyposażenia gabinetów i bibliotek. Dziś królują na salonach – solo lub w towarzystwie eleganckiej kanapy.

Tapicerowany fotel to mebel niezwykle praktyczny. Można go swobodnie przestawiać i nie zajmuje wiele miejsca. Pełni kilka funkcji: Sprzyja wypoczynkowi, jest wymarzonym miejscem do pracy, lektury książek czy popijania kawy o poranku.

Nowoczesny fotel z charakterem

Oryginalny fotel będzie ozdobą każdego wnętrza. Jego atuty docenią miłośnicy minimalizmu, którzy lubią otaczać się przedmiotami praktycznymi i jednocześnie ładnymi. Przykładem stylowego fotela z nowoczesnym sznytem jest model DEVON. Interesującym rozwiązaniem do pokoju dziennego lub biura może być także fotel-leżanka z kolekcji LAGUNA - idealna alternatywa dla klasycznego szezlonga.

Fotel PIXEL to model zainspirowany kultowymi projektami meblarskimi z lat 60. i 70. XX wieku. Zarówno siedzisko, oparcie, jak i podłokietniki obito miękką, wysokogatunkową tkaniną. Co ciekawe, proste drewniane nogi idealnie pasują do aranżacji w stylu skandynawskim.

Fotel PIXEL

Fotele obrotowe

Ten rodzaj mebli zwykle kojarzy nam się z przestrzenią biurową, jednak coraz częściej fotele obrotowe można spotkać w salonie. Modele MAJOR i FELIX charakteryzują się nietuzinkową formą oraz wyrazistym kolorem obicia, co dodaje wnętrzu charakteru.

Fotel MAJOR

Połączenie klasyki i nowoczesnego designu

W tej grupie foteli znalazły się projekty o klasycznym kształcie, takie jak np. model CAPRI lub DUBAI. Oba posiadają miękkie siedzisko, oparcie i podłokietniki obite wytrzymałym materiałem ESTETIV. W klasycznych wnętrzach sprawdzą się ponadto proste i niezwykle eleganckie fotele skórzane z kolekcji PARYS.

Fotel CAPRI

Fotel DUBAI

Zobacz dostępne fotele w naszym sklepie internetowym