Kategoria: Wystrój wnętrz

Witryna to ponadczasowy i niezwykle wdzięczny mebel, który służy do przechowywania (i eksponowania) cennych rodzinnych bibelotów, pamiątek z podróży, dekoracyjnego szkła oraz innych drobiazgów. Witryna znajduje zastosowanie w salonie, jadalni, przydomowej biblioteczce, gabinecie czy nawet sypialni.

Mebel z klasą

Przeszklona witryna z subtelnie podświetlonymi półkami, znakomicie wyeksponuje elegancką zastawę stołową, porcelanowy serwis kawowy, ozdobne figurki czy płytotekę melomana. Aby mebel ten w pełni spełniał swą rolę i cieszył oko domowników oraz gości, powinien być idealnie dopasowany do wielkości oraz wystroju wnętrza. Jak wybrać witrynę idealną? Oto kilka naszych podpowiedzi!

Elegancka witryna pełni kilka funkcji:

  • dekoracyjną (trudno nie zawiesić na niej oka!)
  • praktyczną (chroni zawartość półek przed zakurzeniem)
  • pozwala wyeksponować piękno przechowywanych w niej przedmiotów

Stylowa witryna w niskiej cenie

W sklepie internetowym Mebline.pl znaleźć można eleganckie i funkcjonalne modele w różnych stylach, kolorach i wielkościach. W minimalistycznym wnętrzu sprawdzi się na przykład wąska biała witryna HEKTOR z frontami na wysoki połysk oraz funkcją cichego zamykania. Sporo miejsca do przechowywania oferuje czarno-biały model FLIX na stabilnych nóżkach. Mebel posiada wiele miejsca do przechowywania– idealny wybór do nowoczesnego salonu.

Witryna Hektor lewa

Witryna HEKTOR

Meble Flix zestaw nr 1 do salonu

Zestaw mebli do salonu FLIX 1

W klasycznym pokoju dziennym lub gabinecie fantastycznie będzie się prezentować dwudrzwiowa witryna FINEZJA z dwiema szufladami u dołu. Mebel można wyposażyć w efektowne oświetlenie ledowe. Na półkach zaprezentujemy kolekcję książek, oprawione zdjęcia lub inne cenne drobiazgi, którymi chcielibyśmy pochwalić się naszym gościom.

Witryna Finezja FN 22

Witryna FINEZJA

Miłośnikom aranżacji w duchu scandi spodoba się kolejna propozycja: biała witryna GAPPA z detalami w kolorze drewna jesionowego. Mebel posiada funkcję cichego domyku. W kolekcji GAPPA znaleźć można również węższy model witryny, który nie zajmie wiele miejsca w pokoju dziennym czy kąciku jadalnianym.

Witryna Gappa GA5

Witryna GAPPA

Witryna wisząca

To ciekawa alternatywa dla tradycyjnej witryny stojącej. Znakomicie współgra z nowoczesną aranżacją. Dobrze wygląda w loftach, a także w małych i ciasnych pomieszczeniach, w których nie możemy pozwolić sobie na dużą stojącą witrynę. Poza tym model podwieszany dodaje wnętrzu lekkości, a pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. Przykładem może być nowoczesna witryna SOHO z frontami na wysoki połysk. Jej zaletą jest to, że można ją zawiesić w dowolnym miejscu na ścianie.

Witryna wisząca SOHO

Witrynę pokojową warto wyposażyć w punktowe oświetlenie, które wprowadzi do wnętrza przyjemny nastrój sprzyjający wieczornemu relaksowi. Szeroki wybór przeszklonych witryn w atrakcyjnych cenach znaleźć można w e-sklepie internetowym Mebline.pl.