Kategoria: Wystrój wnętrz

Przydomowa biblioteczka to marzenie każdego mola książkowego. Meble do przechowywania książek możemy postawić w wydzielonym miejscu w salonie, w sypialni lub w kąciku do pracy. Wybór regałów dostępnych w sklepie internetowym Mebline.pl jest ogromny. W nowoczesnej aranżacji sprawdzi się m.in. wysoki model ażurowy DOCO albo regał PACO, który można ustawić w kilku konfiguracjach. W klasycznym gabinecie znakomicie będzie się prezentować wysoki na ponad 2 m regał INEZ, czy też model z kolekcji MAXIMUS w kolorze ciemnego drewna.

Regał DOCO 3

Regał Paco

Regał Inez Plus

Regał Maximus

Wybierz wygodny fotel

I to najlepiej z podnóżkiem. Miłośnikom ponadczasowego designu spodoba się obrotowy fotel DIXON, w którym można się wygodnie rozsiąść z książką i filiżanką kawy. Do klasycznego wnętrza pasować będzie m.in. stylowy model CAPRI, albo tapicerowany fotel-rzymianka VACO, który umożliwia czytanie w pozycji półleżącej.

Fotel Capri

Rzymianka Vaco

Zadbaj o oświetlenie

Zarówno to naturalne, jak i sztuczne. W biblioteczce przyda się okno, najlepiej takie z szerokim parapetem, na którym można przysiąść w deszczowy dzień. Przyda się również lampa do czytania. Uroku dodadzą lampki dekoracyjne, które można zawiesić na ścianie albo położyć na półce pomiędzy książkami.

Podrasuj aranżację dodatkami

Stylowe kinkiety, zegar, ozdobne zasłony, świece zapachowe, fotel z podnóżkiem obity przyjemną w dotyku tkaniną. Wszystko to sprawi, że użytkowanie biblioteczki będzie jeszcze przyjemniejsze.

Szeroki wybór regałów i foteli do czytania znaleźć można w e-sklepie Mebline.pl.