Biurka oraz kontenerki młodzieżowe

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 18 z 18

TN9 Biurko TENUS do pokoju młodzieżowego

Wysyłka do 10 dni
339 zł
260 zł
-23%

TN10 Tanie biurko narożne TENUS

Wysyłka do 10 dni
339 zł
260 zł
-23%

FN16 Biurko FINEZJA

DOSTAWA 0ZŁ
852 zł
682 zł
-20%

TS9 Biurko TENUS II

Wysyłka do 10 dni
339 zł
260 zł
-23%

TS10 Biurko narożne TENUS II

Wysyłka do 10 dni
339 zł
260 zł
-23%

ME3 Biurko MEMONE

NOWOŚĆ
Wysyłka do 10 dni
299 zł
260 zł
-13%

MI6 Biurko młodzieżowe MIX

NOWOŚĆ
350 zł
275 zł
-21%

Jednym z najważniejszych miejsc w pokoju młodzieżowym jest biurko. Co ciekawe, nie tylko z perspektywy rodzica - jako niezbędna przestrzeń do nauki i odrabiania zadań domowych, ale też z punktu widzenia nastolatka, który będzie przy nim przesiadywać godzinami grając w gdy komputerowe, czy surfując po Internecie.

Tak czy inaczej, ważne jest by był to mebel spełniający następujące wymogi:

  • wygoda - dla zdrowia i komfortu dziecka
  • trwałość - biorąc pod uwagę intensywne użytkowanie
  • ustawność - dla łatwości zlokalizowania w pokoju

Dokładnie takie są biurka młodzieżowe zebrane w ofercie Mebline. Będzie się na nich równie miło poświęcało czas rozrywce, co pracowało nad wypracowaniem!

Kontenerki młodzieżowe - trwałe i designerskie

Spoglądając na przygotowaną przez nas ofertę można zauważyć, iż choć na pierwszy rzut oka są to zwykłe meble - biurka młodzieżowe Mebline są niezwykłe, dokładnie tak jak dzisiejsza młodzież. Uwzględniają preferencje nastolatków względem kolorystyki, designu i funkcjonalności.

Równocześnie są to meble wysokiej jakości - co ucieszy każdego, inwestującego w nie rodzica. Wybierając dla swojego nastolatka biurko z naszej oferty można mieć pewność, że posłuży przez cały okres edukacji - w tak samo dobrym stanie, jak w dniu zakupu!

Biurka, przy których miło spędza się czas!

Nie możemy gwarantować, że od momentu postawienia jednego z naszych biurek w pokoju dziecka nagle będzie mieć na nim totalny porządek. Natomiast możemy obiecać, że nasze kontenerki młodzieżowe maksymalnie ułatwiają mu troszczenie się o ich stan. Nie ma w nich podstępnych zakamarków - idealnych na gromadzenie się kurzu, a do pielęgnacji blatu wystarczy regularne przetarcie wilgotną ścierką. Słowem - nastolatek będzie dodatkowo zmotywowany, by pilnować swojego ulubionego mebla.

Na koniec pozwolimy sobie jeszcze zauważyć, iż w naszym asortymencie nie brakuje ciekawych propozycji zarówno dla chłopców, jak i dziewcząt. To biurka młodzieżowe na miarę XXI wieku i na pewno Państwa dorastający syn bądź córka to doceni.

Biurka i kontenerki Mebline - miejsca nie zabraknie!

Polecamy projekty bardzo minimalistyczne - właściwie skupiające się na tym, by umieścić laptopa i mieć miejsce na notatnik, ale są też bardziej rozbudowane biurka - ze sporym miejscem do przechowywania. Wszystko zależy od tego, jakie są potrzeby dziecka oraz ile miejsca mają Państwo do dyspozycji w jego pokoju. Jedno jest pewne - w razie jakichkolwiek wątpliwości mogą się Państwo zawsze do nas zwrócić. Z przyjemnością pomożemy w doborze!

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big