Młodzieżowe regały i szafki z półkami

Sortuj produkty według następujących parametrów:
Wyników 1 - 45 z 72

GR14 Regał z półkami GORDIA do salonu

Wysyłka do 10 dni
195 zł

LD6 - Nowoczesny regał 4D LIDO do pokoju dziecka

Wysyłka do 10 dni
549 zł
420 zł
-23%
Strona 1 z 2

Jest taki mebel w pokoju każdego nastolatka, który zwykle jest dużo bardziej uporządkowany niż wszystkie inne. Wynika to z faktu jego projektu, który już od samego początku jest tworzony z myślą o zachowaniu ładu i czystości na półkach i w szafkach. Chodzi o regał. Nie może go zabraknąć w pokoju dziecka, bowiem to dzięki niemu zorganizuje książki, czasopisma, czy cenne kolekcje figurek tak, że będzie mieć do nich łatwy dostęp, a Państwo nie będą się denerwować bałaganem. Tym bardziej, jeśli będzie to jeden z regałów z naszej oferty, bowiem przygotowaliśmy naprawdę solidną propozycję - młodzieżowe regały godne wymagających nastolatków i ich nie mniej oczekujących rodziców.

Młodzieżowe szafki, regały, półki - dla porządku i (s)pokoju!

W naszej bogatej ofercie można znaleźć zarówno projekty typowo funkcjonalne, które choć bardzo ładne, to głównie tworzone z myślą o stworzeniu dodatkowej przestrzeni do przechowywania, ale są też te nieco bardziej ekskluzywne - ze szkłem czy podświetlane. Wszystko zależy od tego, czego Państwo szukają i co w tym regale ostatecznie ma się znaleźć. Jedno jest pewne: u nas znajdzie się odpowiedni mebel!

Polecamy w szczególnej mierze:

  • wąskie witryny o nowoczesnym charakterze
  • kolorowe regały idealne na podręczniki
  • klasyczne meble pełne półek i szuflad
  • interesujące biblioteczki o dużych możliwościach

Choć każdy z tych mebli jest inny - to wszystkie łączą cechy takie jak: jakość, wytrzymałość, dobra cena czy łatwość do utrzymania w czystości. Są to też meble bezpieczne, z przyjaznych dla dziecka i środowiska materiałów, totalnie dopracowane, idealne.

Szafki dla młodzieży o nieprzeciętnych właściwościach

Nasze szafki to nieodzowny element mebli systemowych. Ich wielkim walorem jest ustawność i możliwość idealnego dopasowania do wnętrza i wszelkich innych wymagań czy preferencji. Można swobodnie przebierać w projektach komponując wyposażenie pokoju dziecka w pełni dopasowane do jego aktualnych potrzeb. Ich bezproblemowe użytkowanie przełoży się na łatwiejsze utrzymanie porządku w pokoju, a ponadczasowy design sprawi, iż nawet po wielu latach będą nadal wyglądać świeżo i aktualnie.

Pamiętając o tym, jak bardzo obfita i różnorodna jest nasza oferta - proszę pamiętać, że jesteśmy do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań co do jej szczegółów. Wyjaśnimy detale każdego projektu, pomagając znaleźć ten, który idealnie wpisze się w Państwa oczekiwania i pozwoli stworzyć w pokoju dziecka miejsce, o które zadba i będzie pokazywać z dumą.

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje i odbierz kod rabatowy na zakupy!

Płatności

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigtwittter-bigyt-bigallegro-bigpinterest-biginstagram-big